Gå til hovedindhold

ZyXEL NWA55BE - radio access point - BE5100 4-stream dual-radio NebulaFlex outdoor - Wi-Fi 7 - cloud-managed

ZyXELEAN: 4718937650385
Pris fra 1.108 krtil 1.399 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 291 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 924 kr 24. maj

Sammenlign priser på ZyXEL NWA55BE - radio access point - BE5100 4-stream dual-radio NebulaFlex outdoor - Wi-Fi 7 - cloud-managed og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1108 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL NWA55BE - radio access point - BE5100 4-stream dual-radio NebulaFlex outdoor - Wi-Fi 7 - cloud-managed
1.108 kr
Til butik
ZyXEL NWA55BE - radio access point - BE5100 4-stream dual-radio NebulaFlex outdoor - Wi-Fi 7 - cloud-managed billede

Produktinformation

Trådløs forbindelse, BE5100, 4-stream, dual-radio, NebulaFlex, outdoor, Wi-Fi 7, Wi-Fi 7, 2.4 GHz, 5 GHz, cloud-administreret, vægmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: ZyXEL
Kategori: Access Point
Artikel nr.: NWA55BE-EU0102F
EAN: 4718937650385
Varenr.: 3467471
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nebula Nwa55be Wifi 7 Outdoor Poe Access Point
1.249 kr
Til butik
Zyxel Nebula Nwa55be Wifi 7 Outdoor Poe Access Point billede

Produktinformation

WiFi 7 leverer op til 5,1 Gbps samlet kapacitet til højdensitetsmiljøer 5 GHz 4,3 Gbps og 2,4 GHz 688 Mbps understøtter tunge klientbelastninger IP55-kabinet og temperaturområde fra -25 til 65 °C tåler udendørsforhold 802.3at og 802.3bt PoE forsyner enheden med strøm og forenkler installation med ét kabel Cloud- og CLI-administration, WPA3 og 802.1x giver sikker netværksadgang...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zyxel
Kategori: Access points
Artikel nr.: NWA55BE-EU0102F
EAN: 4718937650385
Varenr.: 5020087745
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel NWA55BE Trådløs forbindelse Hvid
1.257 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel NWA55BE access point
1.295 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Zyxel NWA55BE - Wi‑Fi access point 5.100 Mbit/s, hvid, PoE
1.379 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel NWA55BE - Wi‑Fi access point 5.100 Mbit/s, hvid, PoE
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL NWA55BE - radio access point - BE5100 4-stream dual-radio NebulaFlex outdoor - Wi-Fi 7 - cloud-managed koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL NWA55BE - radio access point - BE5100 4-stream dual-radio NebulaFlex outdoor - Wi-Fi 7 - cloud-managed koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.108 kr1.108 krKøb
2Dustin DK1.249 kr1.335,25 krKøb
3CompuMail DK1.257 kr1.257 krKøb
4Komplett DK1.295 kr1.295 krKøb
5Boligcenter DK1.379 kr1.379 krKøb
6Vivas DK1.399 kr1.478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZyXEL NWA55BE - radio access point - BE5100 4-stream dual-radio NebulaFlex outdoor - Wi-Fi 7 - cloud-managed

PriceData har fulgt prisen på ZyXEL NWA55BE - radio access point - BE5100 4-stream dual-radio NebulaFlex outdoor - Wi-Fi 7 - cloud-managed i 76 dage. Laveste pris i perioden er 924 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 1.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.166 kr.

Den nuværende pris på 1.108 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for ZyXEL NWA55BE - radio access point - BE5100 4-stream dual-radio NebulaFlex outdoor - Wi-Fi 7 - cloud-managed. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for ZyXEL NWA55BE - radio access point - BE5100 4-stream dual-radio NebulaFlex outdoor - Wi-Fi 7 - cloud-managed de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20261.108 kr181 kr (20%)
27. maj 2026927 kr3 kr (0%)
24. maj 2026924 kr325 kr (26%)
22. maj 20261.249 kr51 kr (4%)
20. maj 20261.198 kr51 kr (4%)
13. maj 20261.249 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.248 kr43 kr (4%)
6. maj 20261.205 kr38 kr (3%)
25. mar. 20261.167 kr38 kr (3%)
23. mar. 20261.205 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret