Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel GS1920-24v2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 4 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ

ZyXEL CommunicationsHubs og switchesEAN: 4718937601851
Pris fra 1.446 krtil 2.348 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 902 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.434 kr 27. maj

Sammenlign priser på Zyxel GS1920-24v2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 4 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1446 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS1920-24v2 Switch 24-porte Gigabit
1.446 kr
Til butik
Zyxel GS1920-24v2 Switch 24-porte Gigabit billede

Produktinformation

Zyxel GS1920-24v2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 4 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GS1920-24V2-EU0101F
EAN: 4718937601851
Varenr.: 993536491
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel GS1920-24v2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 4 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ
1.446 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS1920-24v2 24-port GbE Smart Managed Switch
-10%1.734 kr
Før 1.926 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nebula Gs1920-24v2 24g 4sfp Switch
-0%1.761 kr
Før 1.761,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Zyxel GS1920-24v2 - 24x Gigabit + 4x SFP
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Zyxel GS1920-24v2 - 24x Gigabit + 4x SFP
1.919 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel GS1920-24v2 Switch 24-porte Gigabit
1.959 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel GS1920-24V2 Switch
1.995 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ZyXEL Switch GS1920-24v2 NebulaFlex Hybrid Smart switch 24 GBE porte +4 combo porte
2.148,58 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ZyXEL GS1920-24v2 -24-portars switch
2.348 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1920-24v2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 4 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1920-24v2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 4 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.446 kr1.446 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.446 kr1.446 krKøb
3Proshop DK1.734 kr1.734 krKøb
4Dustin DK1.761 kr1.847,25 krKøb
5Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
6Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
7Ultrashop1.959 kr1.959 krKøb
8Komplett DK1.995 kr1.995 krKøb
9EL-GROSSISTEN2.148,58 kr2.148,58 krKøb
10Teknikproffset DK2.348 kr2.407 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel GS1920-24v2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 4 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ

PriceData har fulgt prisen på Zyxel GS1920-24v2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 4 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ i 153 dage. Laveste pris i perioden er 1.371 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 1.722 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.543 kr.

Den nuværende pris på 1.446 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Zyxel GS1920-24v2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 4 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Zyxel GS1920-24v2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 4 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.446 kr8 kr (1%)
29. maj 20261.454 kr20 kr (1%)
27. maj 20261.434 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.442 kr8 kr (1%)
25. maj 20261.450 kr8 kr (1%)
24. maj 20261.458 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.466 kr8 kr (1%)
19. maj 20261.474 kr119 kr (7%)
18. maj 20261.593 kr17 kr (1%)
17. maj 20261.610 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret