Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel GS1915 Series GS1915-24E - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 24 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar

ZyXEL CommunicationsHubs og switchesEAN: 4718937626786
Pris fra 849 krtil 1.198,83 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 349,83 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 789 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Zyxel GS1915 Series GS1915-24E - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 24 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 849 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS1915 Series GS1915-24E Switch 24-porte Gigabit
849 kr
Til butik
Zyxel GS1915 Series GS1915-24E Switch 24-porte Gigabit billede

Produktinformation

Zyxel GS1915 Series GS1915-24E - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 24 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GS1915-24E-EU0101F
EAN: 4718937626786
Varenr.: 1000739539
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel GS1915 Series GS1915-24E - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 24 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar
849 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS1915-24E 24-Port GbE Smart Managed Switch
898 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Zyxel GS1915-24E - 24-ports Gigabit, smart, NebulaFLEX
999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Zyxel GS1915-24E - 24-ports Gigabit, smart, NebulaFLEX
1.019 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nebula Gs1915-24e 24-port Switch
-0%1.061 kr
Før 1.061,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel GS1915 Series GS1915-24E Switch 24-porte Gigabit
1.119 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Zyxel GS1915-24E 24-port GbE Smart Managed Switch
1.198,83 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1915 Series GS1915-24E - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 24 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1915 Series GS1915-24E - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 24 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK849 kr849 krKøb
2CS MEGASTORE DK849 kr888 krKøb
3Proshop DK898 kr937 krKøb
4Boligcenter DK999 kr999 krKøb
5Vivas DK1.019 kr1.088 krKøb
6Dustin DK1.061 kr1.147,25 krKøb
7Ultrashop1.119 kr1.119 krKøb
8EL-GROSSISTEN1.198,83 kr1.198,83 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel GS1915 Series GS1915-24E - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 24 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar

PriceData har fulgt prisen på Zyxel GS1915 Series GS1915-24E - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 24 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar i 111 dage. Laveste pris i perioden er 789 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 992 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 875 kr.

Den nuværende pris på 849 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 71 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Zyxel GS1915 Series GS1915-24E - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 24 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Zyxel GS1915 Series GS1915-24E - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 24 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026849 kr6 kr (1%)
28. maj 2026855 kr6 kr (1%)
27. maj 2026861 kr30 kr (4%)
25. maj 2026831 kr6 kr (1%)
24. maj 2026837 kr6 kr (1%)
22. maj 2026843 kr6 kr (1%)
21. maj 2026849 kr6 kr (1%)
20. maj 2026855 kr6 kr (1%)
19. maj 2026861 kr6 kr (1%)
18. maj 2026867 kr38 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret