Gå til hovedindhold

Zyxel GS1915 Series GS1915-8EP - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (60 W)

ZyxelHubs og switchesEAN: 4718937621934
Pris fra 874 krtil 1.727 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 853 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 767 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Zyxel GS1915 Series GS1915-8EP - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (60 W) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 874 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS1915 Series GS1915-8EP Switch 8-porte Gigabit PoE+
874 kr
Til butik
Zyxel GS1915 Series GS1915-8EP Switch 8-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

Zyxel GS1915 Series GS1915-8EP - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (60 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GS1915-8EP-EU0101F
EAN: 4718937621934
Varenr.: 1000464020
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel GS1915 Series GS1915-8EP - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (60 W)
922 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS1915-8EP 8-Port GbE Smart Managed Switch PoE+ (60W)
923 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel GS1915 Series GS1915-8EP Switch 8-porte Gigabit PoE+
1.179 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nebula Gs1915-8ep Poe 60w Switch
-0%1.186 kr
Før 1.186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Zyxel Gigabit switch GS1915-8EP 8xGb PoE 60W Nebulaflex
1.245,61 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ZyXEL GS1915-8EP – 8-ports switch
1.727 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1915 Series GS1915-8EP - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (60 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1915 Series GS1915-8EP - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (60 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK874 kr874 krKøb
2CS MEGASTORE DK922 kr961 krKøb
3Proshop DK923 kr962 krKøb
4Ultrashop1.179 kr1.179 krKøb
5Dustin DK1.186 kr1.272,25 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.245,61 kr1.245,61 krKøb
7Teknikproffset DK1.727 kr1.786 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel GS1915 Series GS1915-8EP - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (60 W)

PriceData har fulgt prisen på Zyxel GS1915 Series GS1915-8EP - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (60 W) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 767 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 919 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 825 kr.

Den nuværende pris på 874 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Zyxel GS1915 Series GS1915-8EP - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (60 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Zyxel GS1915 Series GS1915-8EP - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (60 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026874 kr6 kr (1%)
26. maj 2026880 kr6 kr (1%)
22. maj 2026886 kr6 kr (1%)
21. maj 2026892 kr21 kr (2%)
20. maj 2026913 kr6 kr (1%)
16. maj 2026919 kr26 kr (3%)
9. maj 2026893 kr20 kr (2%)
8. maj 2026913 kr14 kr (2%)
7. maj 2026899 kr6 kr (1%)
5. maj 2026905 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret