Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Zyxel 1M Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er)

EL-GrossistenSoftwareEAN: 4718937633104
Pris fra 463 krtil 551,6 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 88,6 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 439 kr 13. maj

Sammenlign priser på Zyxel 1M Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 463 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel 1M Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er)
463 kr
Til butik
Zyxel 1M Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) billede

Produktinformation

Zyxel 1M Gold Security Pack. Type: Switch/router, Softwaretype: Licens, Antal licenser: 1 licens(er). Kapabilitet: USG FLEX 500H

Produktspecifikationer

Artikel nr.: LIC-GOLD-ZZ1M16F
EAN: 4718937633104
Varenr.: 1001675528
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Zyxel LIC Gold Security Pack 1 måned licens
551,6 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel 1M Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel 1M Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK463 kr463 krKøb
2EL-GROSSISTEN551,6 kr551,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel 1M Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er)

PriceData har fulgt prisen på Zyxel 1M Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 463 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 435 kr.

Den nuværende pris på 463 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Zyxel 1M Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Zyxel 1M Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026463 kr23 kr (5%)
25. maj 2026440 kr2 kr (0%)
23. maj 2026442 kr3 kr (1%)
13. maj 2026439 kr4 kr (1%)
8. maj 2026443 kr3 kr (1%)
29. apr. 2026440 kr5 kr (1%)
25. apr. 2026445 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026444 kr3 kr (1%)
22. apr. 2026447 kr2 kr (0%)
18. apr. 2026445 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret