Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel Gold Security Pack Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 2 år

ZyXEL CommunicationsSoftwareEAN: 4718937603404
Pris fra 5.161 krtil 6.841 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.680 kr (25% besparelse)

Sammenlign priser på Zyxel Gold Security Pack Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 2 år og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5161 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL Gold Security Pack
5.161 kr
Til butik
ZyXEL Gold Security Pack billede

Produktinformation

Licensabonnemet (2 år), for ZyWALL ATP200

Produktspecifikationer

Mærke: ZyXEL
Kategori: Kontorsoftware
Artikel nr.: LIC-GOLD-ZZ0002F
EAN: 4718937603404
Varenr.: 2698202
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel Gold Security Pack Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 2 år
5.478 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ZYXEL ATP LIC-Gold for ATP200 Gold Security Pack 2 year
6.635,76 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel Gold Security Pack - Licensabonnemet (2 år) - for ZyWALL ATP200
6.841 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Gold Security Pack Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 2 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Gold Security Pack Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 2 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK5.161 kr5.161 krKøb
2CompuMail DK5.478 kr5.478 krKøb
3EL-GROSSISTEN6.635,76 kr6.635,76 krKøb
4CS MEGASTORE DK6.841 kr6.841 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel Gold Security Pack Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 2 år

PriceData har fulgt prisen på Zyxel Gold Security Pack Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 2 år i 165 dage. Laveste pris i perioden er 5.068 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 5.161 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.133 kr.

Den nuværende pris på 5.161 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Zyxel Gold Security Pack Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 2 år. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Zyxel Gold Security Pack Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 2 år de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. feb. 20265.161 kr7 kr (0%)
24. jan. 20265.154 kr7 kr (0%)
20. jan. 20265.161 kr1 kr (0%)
9. jan. 20265.160 kr7 kr (0%)
3. jan. 20265.153 kr85 kr (2%)
31. dec. 20255.068 kr7 kr (0%)
18. dec. 20255.075 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret