Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Zyxel Gold Security Pack Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 måned

EL-GrossistenSoftwareEAN: 4718937610570
Pris fra 255 krtil 343 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 88 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 254 kr 13. maj

Sammenlign priser på Zyxel Gold Security Pack Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 måned og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 255 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel Gold Security Pack Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 måned
255 kr
Til butik
Zyxel Gold Security Pack Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 måned billede

Produktinformation

Zyxel Gold Security Pack - Licensabonnemet (1 måned) - inklusive Nebula Pro Pack

Produktspecifikationer

Artikel nr.: LIC-GOLD-ZZ0010F
EAN: 4718937610570
Varenr.: 1001024019
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Zyxel LIC Gold Security Pack 1 måned licens
299,49 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL Gold Security Pack - subscription licence (1 month) - 1 licence
343 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Gold Security Pack Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 måned koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Gold Security Pack Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 måned koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK255 kr255 krKøb
2EL-GROSSISTEN299,49 kr299,49 krKøb
3Proshop DK343 kr382 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel Gold Security Pack Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 måned

PriceData har fulgt prisen på Zyxel Gold Security Pack Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 måned i 178 dage. Laveste pris i perioden er 212 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 258 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 248 kr.

Den nuværende pris på 255 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Zyxel Gold Security Pack Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 måned. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Zyxel Gold Security Pack Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 måned de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026255 kr1 kr (0%)
13. maj 2026254 kr3 kr (1%)
8. maj 2026257 kr3 kr (1%)
2. maj 2026254 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026255 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026258 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026257 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026258 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026257 kr2 kr (1%)
1. apr. 2026255 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret