Gå til hovedindhold

ZyXEL Gold Security Pack - subscription licence (1 month) - 1 licence

ZyXELSoftwareEAN: 4718937633081
Pris fra 243 krtil 325 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 228 kr 10. maj

Sammenlign priser på ZyXEL Gold Security Pack - subscription licence (1 month) - 1 licence og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 243 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel 1M Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er)
243 kr
Til butik
Zyxel 1M Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) billede

Produktinformation

Zyxel 1M Gold Security Pack. Type: Switch/router, Softwaretype: Licens, Antal licenser: 1 licens(er). Kapabilitet: USG FLEX 100H/100H

Produktspecifikationer

Artikel nr.: LIC-GOLD-ZZ1M14F
EAN: 4718937633081
Varenr.: 1001675526
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Zyxel LIC Gold Security Pack 1 måned licens
282,44 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL Gold Security Pack - subscription licence (1 month) - 1 licence
325 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL Gold Security Pack - subscription licence (1 month) - 1 licence koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL Gold Security Pack - subscription licence (1 month) - 1 licence koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK243 kr243 krKøb
2EL-GROSSISTEN282,44 kr282,44 krKøb
3Proshop DK325 kr364 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZyXEL Gold Security Pack - subscription licence (1 month) - 1 licence

PriceData har fulgt prisen på ZyXEL Gold Security Pack - subscription licence (1 month) - 1 licence i 180 dage. Laveste pris i perioden er 228 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 243 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 232 kr.

Den nuværende pris på 243 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for ZyXEL Gold Security Pack - subscription licence (1 month) - 1 licence. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for ZyXEL Gold Security Pack - subscription licence (1 month) - 1 licence de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026243 kr1 kr (0%)
31. maj 2026242 kr10 kr (4%)
23. maj 2026232 kr2 kr (1%)
13. maj 2026230 kr2 kr (1%)
10. maj 2026228 kr5 kr (2%)
8. maj 2026233 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026232 kr2 kr (1%)
27. apr. 2026234 kr5 kr (2%)
25. apr. 2026229 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026228 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret