Gå til hovedindhold

ZyXEL Gold Security Pack - subscription licence (1 month) - 1 licence

ZyXELSoftwareEAN: 4718937633098
Pris fra 362 krtil 486 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 124 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 343 kr 15. maj

Sammenlign priser på ZyXEL Gold Security Pack - subscription licence (1 month) - 1 licence og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 362 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel 1M Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er)
362 kr
Til butik
Zyxel 1M Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) billede

Produktinformation

Zyxel 1M Gold Security Pack. Type: Switch/router, Softwaretype: Licens, Antal licenser: 1 licens(er). Kapabilitet: USG FLEX 200H/200H

Produktspecifikationer

Artikel nr.: LIC-GOLD-ZZ1M15F
EAN: 4718937633098
Varenr.: 1001675527
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Zyxel LIC Gold Security Pack 1 måned licens
429,45 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL Gold Security Pack - subscription licence (1 month) - 1 licence
486 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL Gold Security Pack - subscription licence (1 month) - 1 licence koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL Gold Security Pack - subscription licence (1 month) - 1 licence koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK362 kr362 krKøb
2EL-GROSSISTEN429,45 kr429,45 krKøb
3Proshop DK486 kr525 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZyXEL Gold Security Pack - subscription licence (1 month) - 1 licence

PriceData har fulgt prisen på ZyXEL Gold Security Pack - subscription licence (1 month) - 1 licence i 180 dage. Laveste pris i perioden er 290 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 362 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 343 kr.

Den nuværende pris på 362 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for ZyXEL Gold Security Pack - subscription licence (1 month) - 1 licence. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for ZyXEL Gold Security Pack - subscription licence (1 month) - 1 licence de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026362 kr17 kr (5%)
23. maj 2026345 kr2 kr (1%)
15. maj 2026343 kr1 kr (0%)
13. maj 2026344 kr3 kr (1%)
8. maj 2026347 kr3 kr (1%)
29. apr. 2026344 kr5 kr (1%)
25. apr. 2026349 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026348 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026349 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026347 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret