Gå til hovedindhold

ZOTAC NVIDIA® GeForce® GT 730 - Grafikkort - GF GT 730 - 4 GB DDR3 - PCIe 2.0 x16 lavprofil - DVI, D-Sub, HDMI - blæserløs

ZotacVideokort og -adaptereEAN: 4895173605352
Pris fra 779 krtil 919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ZOTAC NVIDIA® GeForce® GT 730 - Grafikkort - GF GT 730 - 4 GB DDR3 - PCIe 2.0 x16 lavprofil - DVI, D-Sub, HDMI - blæserløs og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 779 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ZOTAC GeForce NVIDIA GeForce GT 730 4GB DDR3 SDRAM
779 kr
Til butik
ZOTAC GeForce NVIDIA GeForce GT 730 4GB DDR3 SDRAM billede

Produktinformation

ZOTAC GeForce GT 730 - Grafikkort - GF GT 730 - 4 GB DDR3 - PCIe 2.0 x16 lavprofil - DVI, D-Sub, HDMI - blæserløs

Produktspecifikationer

Mærke: ZOTAC
Artikel nr.: ZT-71115-20L
EAN: 4895173605352
Varenr.: 989518477
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZOTAC GeForce GT 730 ZONE Low Profile - 4GB GDDR3 RAM - Grafikkort
809 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZOTAC NVIDIA® GeForce® GT 730 - Grafikkort - GF GT 730 - 4 GB DDR3 - PCIe 2.0 x16 lavprofil - DVI, D-Sub, HDMI - blæserløs
843 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ZOTAC GeForce GT 730 4 GB DDR3 lavprofil - blæserløst grafikkort
-10%899 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ZOTAC GeForce GT 730 4 GB DDR3 lavprofil - blæserløst grafikkort
-10%919 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZOTAC NVIDIA® GeForce® GT 730 - Grafikkort - GF GT 730 - 4 GB DDR3 - PCIe 2.0 x16 lavprofil - DVI, D-Sub, HDMI - blæserløs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZOTAC NVIDIA® GeForce® GT 730 - Grafikkort - GF GT 730 - 4 GB DDR3 - PCIe 2.0 x16 lavprofil - DVI, D-Sub, HDMI - blæserløs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK779 kr779 krKøb
2Proshop DK809 kr848 krKøb
3CS MEGASTORE DK843 kr882 krKøb
4Boligcenter DK899 kr899 krKøb
5Vivas DK919 kr988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZOTAC NVIDIA® GeForce® GT 730 - Grafikkort - GF GT 730 - 4 GB DDR3 - PCIe 2.0 x16 lavprofil - DVI, D-Sub, HDMI - blæserløs

PriceData har fulgt prisen på ZOTAC NVIDIA® GeForce® GT 730 - Grafikkort - GF GT 730 - 4 GB DDR3 - PCIe 2.0 x16 lavprofil - DVI, D-Sub, HDMI - blæserløs i 182 dage. Laveste pris i perioden er 686 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 966 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 824 kr.

Den nuværende pris på 779 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for ZOTAC NVIDIA® GeForce® GT 730 - Grafikkort - GF GT 730 - 4 GB DDR3 - PCIe 2.0 x16 lavprofil - DVI, D-Sub, HDMI - blæserløs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for ZOTAC NVIDIA® GeForce® GT 730 - Grafikkort - GF GT 730 - 4 GB DDR3 - PCIe 2.0 x16 lavprofil - DVI, D-Sub, HDMI - blæserløs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026779 kr36 kr (4%)
21. maj 2026815 kr14 kr (2%)
20. maj 2026829 kr24 kr (3%)
19. maj 2026853 kr24 kr (3%)
18. maj 2026877 kr10 kr (1%)
17. maj 2026867 kr6 kr (1%)
16. maj 2026873 kr10 kr (1%)
15. maj 2026863 kr6 kr (1%)
14. maj 2026869 kr7 kr (1%)
13. maj 2026876 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret