Gå til hovedindhold

Grafikkort NVIDIA Biostar GeForce GT 730 4 GB - 4x HDMI

BiostarVideokort og -adaptereEAN: 4712960688032
Pris fra 683 krtil 809 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 126 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 672 kr 28. maj

Sammenlign priser på Grafikkort NVIDIA Biostar GeForce GT 730 4 GB - 4x HDMI og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 683 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Biostar NVIDIA GeForce GT 730 4GB DDR3 SDRAM
683 kr
Til butik
Biostar NVIDIA GeForce GT 730 4GB DDR3 SDRAM billede

Produktinformation

Biostar - Grafikkort - GF GT 730 - 4 GB DDR3 - PCIe 2.0 x8 - HDMI

Produktspecifikationer

Mærke: Biostar
Artikel nr.: VN7313TG46
EAN: 4712960688032
Varenr.: 1002275565
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BIOSTAR GeForce GT 730 - 4GB GDDR3 RAM - Grafikkort
697 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Grafikkort NVIDIA Biostar GeForce GT 730 4 GB - 4x HDMI
-2%789 kr
Før 809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grafikkort NVIDIA Biostar GeForce GT 730 4 GB - 4x HDMI billede

Produktinformation

Fordele ved grafikkort til PC - Biostar GeForce GT 730Opgrader din stationære PC med et kompakt og brugervenligt grafikkort, der leverer solid hverdagsydelse til multimedier, let gaming og flere skærme. Biostar GeForce GT 730 har 4 GB GDDR3-hukommelse og 4 HDMI-udgange, så du nemt kan tilslutte op til fire skærme til arbejde, streaming eller digital skiltning. Med NVIDIA GeForce GT 730 og 384 CUDA-kerner får du pålidelig grafikacceleration til populære apps.Design og anvendelseKortet optager kun én slot og har aktiv køling med én blæser, så det passer i mange kabinetter. Det tilsluttes via PCI Express x8 2.0 og anbefales med en strømforsyning på 200 W. Understøttelse af PhysX og DirectX 12,0 giver god kompatibilitet til spil og 3D-effekter i ældre titler.Grafikprocessor: NVIDIA GeForce GT 730CUDA-kerner: 384GPU-frekvens: 902 MHzHukommelse: 4 GB GDDR3Hukommelsesbus: 64 bitHukommelsesfrekvens: 1 334 MHzVideoporte: 4× HDMIInterface: PCI Express x8 2.0DirectX-version: 12,0PhysX: JaKøling: Aktiv, 1 blæserSlots: 1Anbefalet PSU: 200 WMål (H × B × D): 2,3 × 12,7 × 16,3 cmTV-tuner: NejPakketype: BoksDrivere medfølger: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Biostar
Kategori: Grafikkort
Vægt: 0.55g
EAN: 4712960688032
Varenr.: 1944304
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Grafikkort NVIDIA Biostar GeForce GT 730 4 GB - 4x HDMI
-2%809 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grafikkort NVIDIA Biostar GeForce GT 730 4 GB - 4x HDMI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grafikkort NVIDIA Biostar GeForce GT 730 4 GB - 4x HDMI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK683 kr683 krKøb
2Proshop DK697 kr736 krKøb
3Boligcenter DK789 kr789 krKøb
4Vivas DK809 kr888 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grafikkort NVIDIA Biostar GeForce GT 730 4 GB - 4x HDMI

PriceData har fulgt prisen på Grafikkort NVIDIA Biostar GeForce GT 730 4 GB - 4x HDMI i 180 dage. Laveste pris i perioden er 644 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 756 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 676 kr.

Den nuværende pris på 683 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Grafikkort NVIDIA Biostar GeForce GT 730 4 GB - 4x HDMI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Grafikkort NVIDIA Biostar GeForce GT 730 4 GB - 4x HDMI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026683 kr1 kr (0%)
30. maj 2026682 kr3 kr (0%)
29. maj 2026679 kr7 kr (1%)
28. maj 2026672 kr8 kr (1%)
27. maj 2026680 kr3 kr (0%)
25. maj 2026683 kr1 kr (0%)
24. maj 2026682 kr1 kr (0%)
23. maj 2026683 kr5 kr (1%)
22. maj 2026678 kr2 kr (0%)
20. maj 2026680 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret