Gå til hovedindhold

PNY Technologies NVIDIA RTX - Grafikkort - RTX A400 - 4 GB GDDR6 - PCIe 4.0 x8 lavprofil - 4 x Mini DisplayPort

Pris fra 1.290 krtil 1.749 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 459 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.210 kr 14. apr.

Sammenlign priser på NVIDIA RTX - Grafikkort - RTX A400 - 4 GB GDDR6 - PCIe 4.0 x8 lavprofil - 4 x Mini DisplayPort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1290 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NVIDIA RTX - Grafikkort - RTX A400 - 4 GB GDDR6 - PCIe 4.0 x8 lavprofil - 4 x Mini DisplayPort
1.290 kr
Til butik
NVIDIA RTX - Grafikkort - RTX A400 - 4 GB GDDR6 - PCIe 4.0 x8 lavprofil - 4 x Mini DisplayPort billede

Produktspecifikationer

Mærke: NVIDIA
Kategori: Lav profil grafikkort
Farve: 1
Artikel nr.: 900-5G172-2560-000
EAN: 3536403399436
Varenr.: 21096026
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NVIDIA NVIDIA RTX A400 4GB GDDR6 SDRAM
1.291 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PNY NVIDIA RTX A400 Small Box - 4GB GDDR6 RAM - Grafikkort
1.407 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Grafikkort PNY Nvidia A400 - 4 GB GDDR6, 64-bit, PCIe 4.0
-12%1.499 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
NVIDIA NVIDIA RTX A400 4GB GDDR6 SDRAM
1.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Grafikkort PNY Nvidia A400 - 4 GB GDDR6, 64-bit, PCIe 4.0
-12%1.519 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Pny Nvidia A400 4gb Lp Oem 4gb
1.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NVIDIA RTX - Grafikkort - RTX A400 - 4 GB GDDR6 - PCIe 4.0 x8 lavprofil - 4 x Mini DisplayPort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NVIDIA RTX - Grafikkort - RTX A400 - 4 GB GDDR6 - PCIe 4.0 x8 lavprofil - 4 x Mini DisplayPort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.290 kr1.290 krKøb
2CompuMail DK1.291 kr1.291 krKøb
3Proshop DK1.407 kr1.407 krKøb
4Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
5Ultrashop1.499 kr1.499 krKøb
6Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb
7Dustin DK1.749 kr1.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NVIDIA RTX - Grafikkort - RTX A400 - 4 GB GDDR6 - PCIe 4.0 x8 lavprofil - 4 x Mini DisplayPort

PriceData har fulgt prisen på NVIDIA RTX - Grafikkort - RTX A400 - 4 GB GDDR6 - PCIe 4.0 x8 lavprofil - 4 x Mini DisplayPort i 125 dage. Laveste pris i perioden er 1.195 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 1.325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.259 kr.

Den nuværende pris på 1.290 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for NVIDIA RTX - Grafikkort - RTX A400 - 4 GB GDDR6 - PCIe 4.0 x8 lavprofil - 4 x Mini DisplayPort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for NVIDIA RTX - Grafikkort - RTX A400 - 4 GB GDDR6 - PCIe 4.0 x8 lavprofil - 4 x Mini DisplayPort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.290 kr30 kr (2%)
28. maj 20261.320 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.321 kr42 kr (3%)
24. maj 20261.279 kr55 kr (4%)
23. maj 20261.224 kr63 kr (5%)
22. maj 20261.287 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.288 kr7 kr (1%)
17. maj 20261.281 kr17 kr (1%)
16. maj 20261.298 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.307 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret