Gå til hovedindhold

Yealink WH64 Dual UC Trådløs Hovedtelefoner Sort

YealinkHovedtelefoner og headsetEAN: 6938818319585
Pris fra 1.179 krtil 1.559 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 380 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.165 kr 14. maj

Sammenlign priser på Yealink WH64 Dual UC Trådløs Hovedtelefoner Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1179 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink WH64 Dual Trådløs Høretelefoner Sort
1.179 kr
Til butik
Yealink WH64 Dual Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Yealink WH64 Workstation Dual - Headset - på øret - DECT / Bluetooth - trådløs - Optimeret til UC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1208673
EAN: 6938818319585
Varenr.: 1002273056
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink WH64 Dual UC
-2%1.248 kr
Før 1.278 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Yealink WH64 Dual UC billede

Produktinformation

Med Yealink WH64 behøver du ikke at bekymre dig om begrænsningen af basen og holde din mobiltelefon tilsluttet med indbygget headset med dobbelt trådløs teknologi. - DECT & Bluetooth Hybrid Wireless Technology - 3-mic Noise Cancellation/Acoustic Shield Technology 2.0 - Play & Plug for Mainstream IP Phones - All-day Wearing Comfort - DECT Range up to 150m/494feet - Multi-devices Connection...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 1208673
EAN: 6938818319585
Varenr.: 3326958
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Yealink Wh64 Stereo Usb-c Uc Sort
1.499 kr
Til butik
Yealink Wh64 Stereo Usb-c Uc Sort billede

Produktinformation

DECT, Bluetooth 5.2 og USB-C lader dig skifte problemfrit mellem enheder Bommikrofon med tre mikrofoner og mute sikrer klar tale i travle opkaldsmiljøer Knapper på ørekoppen, LED og UC-certificering gør opkaldshåndteringen enklere 150 m DECT-rækkevidde med basestation frigør dig fra skrivebordet Hurtig opladning på 1,5 t og 195 t standby gør, at du kan arbejde længere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Kontor
Artikel nr.: 1208673
EAN: 6938818319585
Varenr.: 5020023290
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst headset Yealink WH64 Dual UC
1.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst headset Yealink WH64 Dual UC
1.519 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Yealink WH64 DECT-Wireless
1.559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink WH64 Dual UC Trådløs Hovedtelefoner Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink WH64 Dual UC Trådløs Hovedtelefoner Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.179 kr1.179 krKøb
2Proshop DK1.248 kr1.248 krKøb
3Dustin DK1.499 kr1.585,25 krKøb
4Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
5Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb
6Ultrashop1.559 kr1.559 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yealink WH64 Dual UC Trådløs Hovedtelefoner Sort

PriceData har fulgt prisen på Yealink WH64 Dual UC Trådløs Hovedtelefoner Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.165 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.241 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.198 kr.

Den nuværende pris på 1.179 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Yealink WH64 Dual UC Trådløs Hovedtelefoner Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Yealink WH64 Dual UC Trådløs Hovedtelefoner Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.179 kr14 kr (1%)
14. maj 20261.165 kr14 kr (1%)
13. maj 20261.179 kr11 kr (1%)
30. apr. 20261.168 kr14 kr (1%)
2. apr. 20261.182 kr3 kr (0%)
12. mar. 20261.185 kr4 kr (0%)
6. mar. 20261.189 kr7 kr (1%)
1. mar. 20261.182 kr7 kr (1%)
28. feb. 20261.175 kr6 kr (1%)
27. feb. 20261.181 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret