Gå til hovedindhold

SanDisk Western Digital WD Green SN350 500 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 SSD

SanDiskHarddiskeEAN: 0718037880099
Pris fra 761 krtil 1.115 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 354 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 745 kr 20. maj

Sammenlign priser på Western Digital WD Green SN350 500 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 SSD og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 761 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WD Green SSD SN350 500GB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe)
761 kr
Til butik
WD Green SSD SN350 500GB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

WD Green SN350 - SSD - 500 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe)

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: WDS500G2G0C
EAN: 0718037880099
Varenr.: 1003046810
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Western Digital WD Green SN350 500 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 SSD
-7%849 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Western Digital WD Green SN350 500 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 SSD billede

Produktinformation

WD Green SN350 - SSD - 500 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe)GenereltBredde: 22 mmDybde: 80 mmEnhedstype: Solid state-drev - internGrænseflade: PCIe 3.0 x4 (NVMe)Højde: 2.38 mmKapacitet: 500 GBModel: M.2 2280Vægt: 7.5 gPræstation4KB Random Read: 300000 IOPS4KB Random Write: 300000 IOPSIntern datahastighed: 2400 MBps (læs) / 1500 MBps (skriv)DriftssikkerhedMTBF (forventet tid mellem fejl): 1000000 timerEkspansion og forbindelseInterface: 1 x M.2 CardKompatibel bås: M.2 2280DiverseOverensstemmelsesstandarder: BSMICAN ICES-3(B)/NMB3(B)FCCUKCAKCCMoroccoRCMTUVULVCCIProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 3 årMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 70 °CMaks. Opbevaringstemperatur: 85 °CMin. driftstemperatur: 0 °CMin. lagertemperatur: -40 °CModstandsdygtighed over for stød (operativ): 1500 g @ 0,5 ms halv-sinusVibration tolerance (non-operativ): 4.9 g @ 7-800 HzVi...

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: Harddiske
Vægt: 0.05g
EAN: 0718037880099
Varenr.: 2074032
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Western Digital WD Green SN350 500 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 SSD
-6%869 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Western Digital WD Green SN350 500 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 SSD billede

Produktinformation

WD Green SN350 - SSD - 500 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe)GenereltBredde: 22 mmDybde: 80 mmEnhedstype: Solid state-drev - internGrænseflade: PCIe 3.0 x4 (NVMe)Højde: 2.38 mmKapacitet: 500 GBModel: M.2 2280Vægt: 7.5 gPræstation4KB Random Read: 300000 IOPS4KB Random Write: 300000 IOPSIntern datahastighed: 2400 MBps (læs) / 1500 MBps (skriv)DriftssikkerhedMTBF (forventet tid mellem fejl): 1000000 timerEkspansion og forbindelseInterface: 1 x M.2 CardKompatibel bås: M.2 2280DiverseOverensstemmelsesstandarder: BSMICAN ICES-3(B)/NMB3(B)FCCUKCAKCCMoroccoRCMTUVULVCCIProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 3 årMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 70 °CMaks. Opbevaringstemperatur: 85 °CMin. driftstemperatur: 0 °CMin. lagertemperatur: -40 °CModstandsdygtighed over for stød (operativ): 1500 g @ 0,5 ms halv-sinusVibration tolerance (non-operativ): 4.9 g @ 7-800 HzVibration tolerance (operativ): 5 g @ 10-2000 Hz...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: Harddiske
Vægt: 0.05g
EAN: 0718037880099
Varenr.: 2074032
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WD Green SSD SN350 500GB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe)
949 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK WD Green SN350 SSD - 500GB - PCIe 3.0 - M.2 2280
1.115 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Western Digital WD Green SN350 500 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 SSD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Western Digital WD Green SN350 500 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 SSD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK761 kr761 krKøb
2Boligcenter DK849 kr849 krKøb
3Vivas DK869 kr938 krKøb
4Ultrashop949 kr949 krKøb
5Proshop DK1.115 kr1.115 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Western Digital WD Green SN350 500 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 SSD

PriceData har fulgt prisen på Western Digital WD Green SN350 500 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 SSD i 149 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 1.051 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 773 kr.

Den nuværende pris på 761 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Western Digital WD Green SN350 500 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 SSD. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Western Digital WD Green SN350 500 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 SSD de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026761 kr1 kr (0%)
30. maj 2026760 kr7 kr (1%)
29. maj 2026753 kr6 kr (1%)
27. maj 2026759 kr1 kr (0%)
25. maj 2026758 kr6 kr (1%)
24. maj 2026764 kr6 kr (1%)
23. maj 2026770 kr7 kr (1%)
22. maj 2026777 kr7 kr (1%)
21. maj 2026784 kr39 kr (5%)
20. maj 2026745 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret