Gå til hovedindhold

SanDisk WD Green SN3000 WDS100T4G0E-00CPS0 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)

SanDiskHarddiskeEAN: 0718037907154
Pris fra 969 krtil 2.186 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.217 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på WD Green SN3000 WDS100T4G0E-00CPS0 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 969 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WD Green SN3000 Solid state-drev WDS100T4G0E-00CPS0 1TB M.2
969 kr
Til butik
WD Green SN3000 Solid state-drev WDS100T4G0E-00CPS0 1TB M.2 billede

Produktinformation

WD Green SN3000 Solid State-Drev 1TB M.2 (WDS100T4G0E-00CPS0) Opgrader din computers ydeevne med WD Green SN3000 Solid State-drev. Dette M.2 2280 NVMe drev tilbyder en imponerende lagringskapacitet på 1 TB, hvilket giver dig masser af plads til dine filer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 0718037907154
Varenr.: 85318
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WD Green SN3000 SSD WDS100T4G0E-00CPS0 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4
1.085 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WD Green SN3000 WDS100T4G0E-00CPS0 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)
1.105 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
M.2 1TB WD Green SN3000 NVMe PCIe 4.0 x 4 SSD - GEEKD.dk
1.169 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SSD M.2 NVMe WD Green SN3000 1 TB PCIe 4.0 x4
-15%1.279 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SSD M.2 NVMe WD Green SN3000 1 TB PCIe 4.0 x4
-14%1.299 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Green Sn3000 1tb Ssd M.2 Pcie 4.0
-0%2.186 kr
Før 2.186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD Green SN3000 WDS100T4G0E-00CPS0 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD Green SN3000 WDS100T4G0E-00CPS0 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop969 kr969 krKøb
2CompuMail DK1.085 kr1.085 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.105 kr1.105 krKøb
4Geekd1.169 kr1.169 krKøb
5Boligcenter DK1.279 kr1.279 krKøb
6Vivas DK1.299 kr1.368 krKøb
7Dustin DK2.186 kr2.272,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WD Green SN3000 WDS100T4G0E-00CPS0 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)

PriceData har fulgt prisen på WD Green SN3000 WDS100T4G0E-00CPS0 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 757 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.311 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 990 kr.

Den nuværende pris på 969 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for WD Green SN3000 WDS100T4G0E-00CPS0 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for WD Green SN3000 WDS100T4G0E-00CPS0 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026969 kr140 kr (13%)
24. maj 20261.109 kr140 kr (14%)
20. maj 2026969 kr129 kr (12%)
19. maj 20261.098 kr11 kr (1%)
18. maj 20261.087 kr118 kr (12%)
16. maj 2026969 kr140 kr (13%)
15. maj 20261.109 kr140 kr (14%)
28. apr. 2026969 kr156 kr (14%)
27. apr. 20261.125 kr156 kr (16%)
24. apr. 2026969 kr165 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret