Gå til hovedindhold

SanDisk WD Green SN3000 WDS500G4G0E-00CPS0 - SSD - 500 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)

SanDiskHarddiskeEAN: 0718037904634
Pris fra 749 krtil 1.124 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 375 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 493 kr 16. apr.

Sammenlign priser på WD Green SN3000 WDS500G4G0E-00CPS0 - SSD - 500 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 749 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WD Green SN3000 WDS500G4G0E-00CPS0 - SSD - 500 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)
749 kr
Til butik
WD Green SN3000 WDS500G4G0E-00CPS0 - SSD - 500 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) billede

Produktspecifikationer

Kategori: SSD
Farve: 1
Artikel nr.: WDS500G4G0E-00CPS0
EAN: 0718037904634
Varenr.: 21760782
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WD Green SN3000 SSD WDS500G4G0E-00CPS0 500GB M.2
750 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SSD M.2 NVMe PCIe 4.0 - WD Green SN3000 500 GB
-15%879 kr
Før 1.029 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SSD M.2 NVMe PCIe 4.0 - WD Green SN3000 500 GB billede

Produktinformation

WD Green SN3000 WDS500G4G0E-00CPS0 - SSD - 500 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)GenereltBredde: 22 mmDybde: 80 mmEgenskaber: NVM Express (NVMe)Enhedstype: Solid state-drev - internGrænseflade: PCIe 4.0 x4 (NVMe)Højde: 2.38 mmKapacitet: 500 GBModel: M.2 2280NAND Flashhukommelses-type: Quad-niveau celle (QLC)PræstationIntern datahastighed: 5000 MBps (læs) / 4100 MBps (skriv)SSD-udholdenhed: 100 TBDriftssikkerhedMTBF (forventet tid mellem fejl): 1750000 timerEkspansion og forbindelseInterface: 1 x M.2 CardKompatibel bås: M.2 2280DiverseOverensstemmelsesstandarder: BSMICAN ICES-3(B)/NMB3(B)FCCKCCMoroccoRCMTUVULVCCIRoHSProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 3 årMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 80 °CMaks. Opbevaringstemperatur: 85 °CMin. driftstemperatur: 0 °CMin. lagertemperatur: -40 °CModstandsdygtighed over for stød (operativ): 1500 g @ 0,5 ms halv-sinusVibration tolerance (non...

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: Harddiske
Vægt: 0.05g
EAN: 0718037904634
Varenr.: 1810343
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SSD M.2 NVMe PCIe 4.0 - WD Green SN3000 500 GB
-14%899 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WD Green SN3000 SSD WDS500G4G0E-00CPS0 500GB M.2
979 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Green Sn3000 500gb Ssd M.2 Pcie 4.0
1.124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD Green SN3000 WDS500G4G0E-00CPS0 - SSD - 500 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD Green SN3000 WDS500G4G0E-00CPS0 - SSD - 500 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK749 kr788 krKøb
2CompuMail DK750 kr750 krKøb
3Boligcenter DK879 kr879 krKøb
4Vivas DK899 kr968 krKøb
5Ultrashop979 kr979 krKøb
6Dustin DK1.124 kr1.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WD Green SN3000 WDS500G4G0E-00CPS0 - SSD - 500 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)

PriceData har fulgt prisen på WD Green SN3000 WDS500G4G0E-00CPS0 - SSD - 500 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) i 136 dage. Laveste pris i perioden er 493 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 988 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 804 kr.

Den nuværende pris på 749 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 63 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for WD Green SN3000 WDS500G4G0E-00CPS0 - SSD - 500 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for WD Green SN3000 WDS500G4G0E-00CPS0 - SSD - 500 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026749 kr7 kr (1%)
29. maj 2026756 kr7 kr (1%)
28. maj 2026763 kr36 kr (5%)
27. maj 2026727 kr22 kr (3%)
26. maj 2026749 kr1 kr (0%)
25. maj 2026750 kr7 kr (1%)
24. maj 2026757 kr6 kr (1%)
23. maj 2026763 kr13 kr (2%)
22. maj 2026750 kr6 kr (1%)
21. maj 2026756 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret