Gå til hovedindhold

Wera Kraftform Kompakt W 1 - Værktøjssæt - 35 stykker - isoleret - i boks

WeraRedskaberEAN: 4013288178336
Pris fra 903 krtil 1.581,25 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 678,25 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 867 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Wera Kraftform Kompakt W 1 - Værktøjssæt - 35 stykker - isoleret - i boks og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 903 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wera Kraftform Kompakt W 1 Værktøjssæt 35 Dele
903 kr
Til butik
Wera Kraftform Kompakt W 1 Værktøjssæt 35 Dele billede

Produktinformation

Wera Kraftform Kompakt W 1 - Værktøjssæt - 35 stykker - isoleret - i boks

Produktspecifikationer

Mærke: Wera Werk
Artikel nr.: 05135926001
EAN: 4013288178336
Varenr.: 995936976
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt W 1 - Værktøjssæt - 35 stykker - isoleret - i boks
930 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt W 1 vedligeholdelsesarbejde, 35 dele
930 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wera Kraftform Kompakt W 1 værktøjssæt - 35 dele, isoleret i boks
-12%1.059 kr
Før 1.209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt W1 værktøjssæt, 35 dele
1.067 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wera Kraftform Kompakt W 1 værktøjssæt - 35 dele, isoleret i boks
-12%1.079 kr
Før 1.229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Wera Kraftform Kompakt W 1 Værktøjssæt 35 Dele
1.169 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt W1 værktøjssæt, 35 dele
1.199 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt W1 værktøjssæt, 35 dele
1.199 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
WERA Kraftform Kompakt W 1, vedligeholdelsesarbejde, 35 dele
1.419 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VÆRKTØJSSÆT KRAFTFORM KOMPAKT W1
1.481,34 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Værktøjssæt Wera KK W1
-30%1.512,88 kr
Før 2.161,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Værktøjssæt kraftform kompakt w1
1.581,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera Kraftform Kompakt W 1 - Værktøjssæt - 35 stykker - isoleret - i boks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera Kraftform Kompakt W 1 - Værktøjssæt - 35 stykker - isoleret - i boks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK903 kr903 krKøb
2CS MEGASTORE DK930 kr969 krKøb
3Proshop DK930 kr969 krKøb
4Boligcenter DK1.059 kr1.059 krKøb
5LavprisVærktøj1.067 kr1.067 krKøb
6Vivas DK1.079 kr1.148 krKøb
7Ultrashop1.169 kr1.169 krKøb
8Greenline1.199 kr1.199 krKøb
9LavprisEl1.199 kr1.199 krKøb
10WATTOO.DK1.419 kr1.419 krKøb
11EL-GROSSISTEN1.481,34 kr1.481,34 krKøb
12Globaltools.dk1.512,88 kr1.512,88 krKøb
13MaintainIt1.581,25 kr1.581,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera Kraftform Kompakt W 1 - Værktøjssæt - 35 stykker - isoleret - i boks

PriceData har fulgt prisen på Wera Kraftform Kompakt W 1 - Værktøjssæt - 35 stykker - isoleret - i boks i 182 dage. Laveste pris i perioden er 867 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 992 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 922 kr.

Den nuværende pris på 903 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Wera Kraftform Kompakt W 1 - Værktøjssæt - 35 stykker - isoleret - i boks. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Wera Kraftform Kompakt W 1 - Værktøjssæt - 35 stykker - isoleret - i boks de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026903 kr27 kr (3%)
10. maj 2026930 kr60 kr (7%)
9. maj 2026870 kr6 kr (1%)
8. maj 2026876 kr7 kr (1%)
7. maj 2026883 kr13 kr (1%)
6. maj 2026896 kr7 kr (1%)
5. maj 2026903 kr15 kr (2%)
26. apr. 2026918 kr30 kr (3%)
25. apr. 2026888 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026889 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret