Gå til hovedindhold

Wera Kraftform Kompakt 62 Skruetrækker med bit og sokkelsæt 33 Dele

WeraRedskaber33 dele inkluderetProfessionelt håndværkEAN: 4013288096302

Wera Kraftform Kompakt 62 med 33 bits og Rapidaptor hurtigskift. Ergonomisk håndtag og praktisk bæltetaske. Perfekt til professionelle opgaver. Læs mere

Pris fra 783 krtil 1.286 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 503 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 775 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Wera Kraftform Kompakt 62 Skruetrækker med bit og sokkelsæt 33 Dele og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 783 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wera Kraftform Kompakt 62 Skruetrækker med bit og sokkelsæt 33 Dele
783 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt 62, Torx bitssæt, 33 dele
875 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt 62, 33 dele
-2%921 kr
Før 941 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Wera Compact 62 M/33 Dele
922,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BITSSÆT KK62 33 DELE
1.113,26 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skruetræk.sæt kraftform kom62
-30%1.148 kr
Før 1.640 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bitssæt kk62 33 dele
1.198,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt 62, Torx bitssæt, 33 dele
-9%1.286 kr
Før 1.415 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera Kraftform Kompakt 62 Skruetrækker med bit og sokkelsæt 33 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera Kraftform Kompakt 62 Skruetrækker med bit og sokkelsæt 33 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK783 kr783 krKøb
2LavprisVærktøj875 kr875 krKøb
3Proshop DK921 kr960 krKøb
4Specialbutikken922,5 kr922,5 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.113,26 kr1.113,26 krKøb
6Globaltools.dk1.148 kr1.148 krKøb
7MaintainIt1.198,75 kr1.198,75 krKøb
8BilligVVS DK1.286 kr1.286 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Wera Kraftform Kompakt 62

Wera

Wera Kraftform Kompakt 62 med 33 bits og Rapidaptor hurtigskift. Ergonomisk håndtag og praktisk bæltetaske. Perfekt til professionelle opgaver.

• bitssæt
• skruetrækkersæt
• bits
• wera værktøj
• professionelt værktøj
• håndværktøj
• Professionelt håndværk
• 33 dele inkluderet

Beskrivelse

Wera Kraftform Kompakt 62 er et professionelt bitssæt med 33 nøje udvalgte dele til alle typer skrueopgaver. Sættet inkluderer 89 mm lange bits i Phillips, PoziDrive, Torx, unbrako og specialtyper samt det ergonomiske 816 R Kraftform håndgreb med Rapidaptor hurtigskift for lynhurtig bitsskift uden værktøj. Den innovative flekomponent konstruktion sikrer optimalt greb og mindsker håndtræthed under langvarigt brug. Det medfølgende robuste foldeetui kan fastgøres i bæltet for nem adgang på arbejdspladsen. Perfekt til både professionelle håndværkere og krævende gør-det-selv projekter der kræver præcision og holdbarhed.

Specifikationer

etui:Foldetaske til bælte
flad_bit:6.5 x 1.2 mm
hex_bits:2.0, 2.5, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0 mm
håndgreb:816 R Kraftform med Rapidaptor
producent:Wera
torx_bits:TX8, TX10, TX15, TX20, TX25, TX27, TX30, TX40
antal_dele:33 stk
anvendelse:Manuel og maskinskruning
bit_længde:89 mm
phillips_bits:PH1, PH2, PH3
pozidrive_bits:PZ1, PZ2, PZ3
oprindelsesland:Tyskland

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Kan bitssættet bruges til maskinskruning?

Ja, alle bits er designet til både manuel og maskinskruning med Rapidaptor hurtigskift systemet.

Hvor lang er garantien på Wera værktøj?

Wera tilbyder typisk 2 års garanti på deres håndværktøj mod fabriksfejl.

Kan etuiet fastgøres sikkert i bæltet?

Ja, det robuste foldeetui er specielt designet til sikker fastgørelse i arbejdsbælte og giver nem adgang til alle bits.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera Kraftform Kompakt 62 Skruetrækker med bit og sokkelsæt 33 Dele

PriceData har fulgt prisen på Wera Kraftform Kompakt 62 Skruetrækker med bit og sokkelsæt 33 Dele i 183 dage. Laveste pris i perioden er 734 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 922,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 786 kr.

Den nuværende pris på 783 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Wera Kraftform Kompakt 62 Skruetrækker med bit og sokkelsæt 33 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Wera Kraftform Kompakt 62 Skruetrækker med bit og sokkelsæt 33 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026783 kr91 kr (10%)
20. maj 2026874 kr20 kr (2%)
19. maj 2026854 kr21 kr (2%)
12. maj 2026875 kr1 kr (0%)
5. maj 2026874 kr48,5 kr (5%)
26. apr. 2026922,5 kr139,5 kr (18%)
15. apr. 2026783 kr9 kr (1%)
10. apr. 2026792 kr17 kr (2%)
6. apr. 2026775 kr1 kr (0%)
11. mar. 2026776 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret