Gå til hovedindhold

WERA Kraftform Kompakt Zyklop Speed-skralde 1/4''-tilslutning, 26 dele

WeraRedskaber5-i-1 skraldeProfessionel håndværker og mekanikerEAN: 4013288155313

Wera Kraftform Kompakt Zyklop Speed med revolutionerende skralde der forener 5 skraldetyper i én. Inkluderer 26 dele i praktisk foldetaske. Læs mere

Pris fra 735 krtil 1.599 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 864 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 729 kr 11. maj

Sammenlign priser på WERA Kraftform Kompakt Zyklop Speed-skralde 1/4''-tilslutning, 26 dele og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 735 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Wera Wera Zyklop Speed værktøjskasse 26 stk
735 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt Zyklop Speed, 26 dele
736 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skraldehåndtagssæt kk zyklop s
-45%871,75 kr
Før 1.585 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Topnøgle- og bitssæt 26 dele - Triton Wera 05051045001
-1%969 kr
Før 979 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Topnøgle- og bitssæt 26 dele - Triton Wera 05051045001
-1%989 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Zyklop Speed værktøjssæt, 26 dele
997 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
WERA Kraftform Kompakt Zyklop Speed-skralde 1/4´´-tilslutning, 26 dele
1.112 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wera Zyklop Speed værktøjssæt, 26 dele
1.199 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Zyklop Speed værktøjssæt, 26 dele
1.199 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
WERA Kraftform Kompakt Zyklop Speed-skralde 1/4''-tilslutning, 26 dele
1.222,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TOPNØGLESÆT 1/4 ZYKLOP
1.254,74 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Topnøglesæt 1/4 zyklop
1.350 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wera Zyklop Speed værktøjssæt, 26 dele
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WERA Kraftform Kompakt Zyklop Speed-skralde 1/4''-tilslutning, 26 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WERA Kraftform Kompakt Zyklop Speed-skralde 1/4''-tilslutning, 26 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK735 kr774 krKøb
2Proshop DK736 kr775 krKøb
3Globaltools.dk871,75 kr871,75 krKøb
4Boligcenter DK969 kr969 krKøb
5Vivas DK989 kr1.068 krKøb
6LavprisVærktøj997 kr997 krKøb
7Elvvs.dk1.112 kr1.112 krKøb
8BilligVVS DK1.199 kr1.199 krKøb
9LavprisVVS1.199 kr1.199 krKøb
10vvsfittings.dk1.222,5 kr1.222,5 krKøb
11EL-GROSSISTEN1.254,74 kr1.254,74 krKøb
12MaintainIt1.350 kr1.350 krKøb
13CompletVVS1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Wera Kraftform Kompakt Zyklop Speed 26 dele

Wera

Wera Kraftform Kompakt Zyklop Speed med revolutionerende skralde der forener 5 skraldetyper i én. Inkluderer 26 dele i praktisk foldetaske.

• topnøglesæt
• skraldesæt
• værktøjssæt
• wera zyklop
• bits
• skralde
• håndværktøj
• topnøgler
• Professionel håndværker og mekaniker
• 5-i-1 skralde

Beskrivelse

Wera Kraftform Kompakt Zyklop Speed er et professionelt topnøglesæt med 26 dele i kompakt format. Den innovative Zyklop-skralde forener fem forskellige skraldetyper i ét værktøj og sikrer utrolig høj skruehastighed med sin svingmassekonstruktion og drejebøsning. Det frit drejelige skraldehoved har definerede stillinger ved 0°, 90° og 15° fra 90° indefter, hvilket giver maksimal fleksibilitet. Sættet inkluderer 1 Zyklop-skralde med 1/4" tilslutning, 7 Zyklop-toppe (5,5-13mm), 16 bits i 50mm længde (Phillips, PoziDrive, Torx, unbrako og flad), forlængerled med drejebøsning og forbindelsesdel. Kraftform-grebet reducerer trætheden under arbejdet, og den lille returvinkel på kun 5° gør værktøjet perfekt til arbejde i trange rum. Leveres i foldetaske til bæltemontering.

Specifikationer

vægt:0,74 kg
garanti:Wera standardgaranti
greb_type:Kraftform flerkomponent
materiale:Højkvalitetsstål
antal_dele:26 stk
forlænger:150 mm
opbevaring:Foldetaske til bælte
dimensioner:130 x 55 x 195 mm
returvinkel:
tilslutning:1/4 tommer
bits_længde:50 mm
skralde_type:Zyklop Speed 5-i-1
toppe_størrelser:5,5-13 mm

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvad gør Zyklop-skralden speciel?

Zyklop-skralden forener 5 forskellige skraldetyper i ét værktøj med svingmassekonstruktion for utrolig høj skruehastighed og kun 5° returvinkel.

Hvilke bits følger med sættet?

Sættet inkluderer 16 bits i 50mm længde: Phillips (PH1-3), PoziDrive (PZ1-2), Torx (TX10-30), unbrako (3-6mm) og flad bit (5,5x1,0mm).

Er værktøjssættet egnet til professionelt brug?

Ja, Wera Kraftform Kompakt Zyklop Speed er designet til professionelle håndværkere med høj kvalitet, ergonomisk greb og omfattende bit-udvalg.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WERA Kraftform Kompakt Zyklop Speed-skralde 1/4''-tilslutning, 26 dele

PriceData har fulgt prisen på WERA Kraftform Kompakt Zyklop Speed-skralde 1/4''-tilslutning, 26 dele i 186 dage. Laveste pris i perioden er 709 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 752 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 726 kr.

Den nuværende pris på 735 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for WERA Kraftform Kompakt Zyklop Speed-skralde 1/4''-tilslutning, 26 dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for WERA Kraftform Kompakt Zyklop Speed-skralde 1/4''-tilslutning, 26 dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026735 kr5 kr (1%)
19. maj 2026740 kr4 kr (1%)
14. maj 2026744 kr15 kr (2%)
11. maj 2026729 kr23 kr (3%)
9. maj 2026752 kr23 kr (3%)
8. maj 2026729 kr11 kr (1%)
20. apr. 2026740 kr12 kr (2%)
9. apr. 2026752 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026751 kr11 kr (1%)
21. mar. 2026740 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret