Gå til hovedindhold

Værktøjssæt Wera Kraftform Compact Set W 2 - 35 dele

WeraRedskaberEAN: 4013288209542
Pris fra 1.021 krtil 1.359 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 338 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 930 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Værktøjssæt Wera Kraftform Compact Set W 2 - 35 dele og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1021 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt W 2 Maintenance 35 pieces
1.021 kr
Til butik
Wera Kraftform Kompakt W 2 Maintenance 35 pieces billede

Produktinformation

Wera 05135870001 mekaniske værktøjssæt 35 værktøjer

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 05135870001
EAN: 4013288209542
Varenr.: 3032584
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wera 05135870001 Værktøjssæt 35 Dele
1.103 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Værktøjssæt Wera Kraftform Compact Set W 2 - 35 dele
-1%1.339 kr
Før 1.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Værktøjssæt Wera Kraftform Compact Set W 2 - 35 dele billede

Produktinformation

Alsidigt værktøjssæt til vedligeholdelseWera Kraftform Compact Set W 2 er et kompakt og komplet værktøjssæt med i alt 35 dele samlet i en praktisk mappe. Sættet er oplagt til vedligeholdelse og småreparationer, når du vil have de mest brugte nøgler, bits og skruetrækkere lige ved hånden. Den overskuelige organisering gør det nemt at finde den rigtige del hurtigt, uanset om du arbejder på værkstedet eller er på farten.Design og anvendelseSættet leveres i en foldbar, slidstærk taske med elastiske holdere, så hvert stykke værktøj ligger sikkert. Udvalget omfatter skruetrækkere og bits i flere typer samt toppe og tilbehør, så du kan løse mange forskellige opgaver med ét sæt. Et ideelt valg til teknikere, gør‑det‑selv‑folk og alle, der ønsker en pålidelig løsning til daglig vedligeholdelse.Type: Kompakt værktøjssæt til vedligeholdelseAntal dele: 35Opbevaring: Foldbar taske/mappe med organiserede holdereIndhold: Blandede skruetrækkere, bits, toppe og tilbehørMærke: Wera...

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 1.38g
EAN: 4013288209542
Varenr.: 1975261
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Værktøjssæt KK W2 t/vedligeholdelsesarbejde 35dele
-38%1.345,63 kr
Før 2.161,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Værktøjssæt Wera Kraftform Compact Set W 2 - 35 dele
-1%1.359 kr
Før 1.379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Værktøjssæt Wera Kraftform Compact Set W 2 - 35 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Værktøjssæt Wera Kraftform Compact Set W 2 - 35 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.021 kr1.021 krKøb
2CompuMail DK1.103 kr1.103 krKøb
3Boligcenter DK1.339 kr1.339 krKøb
4Globaltools.dk1.345,63 kr1.345,63 krKøb
5Vivas DK1.359 kr1.438 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Værktøjssæt Wera Kraftform Compact Set W 2 - 35 dele

PriceData har fulgt prisen på Værktøjssæt Wera Kraftform Compact Set W 2 - 35 dele i 163 dage. Laveste pris i perioden er 909 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 1.345,63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.015 kr.

Den nuværende pris på 1.021 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Værktøjssæt Wera Kraftform Compact Set W 2 - 35 dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Værktøjssæt Wera Kraftform Compact Set W 2 - 35 dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.021 kr19 kr (2%)
19. maj 20261.002 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.001 kr8 kr (1%)
8. maj 2026993 kr9 kr (1%)
7. maj 20261.002 kr343,63 kr (26%)
3. maj 20261.345,63 kr1,63 kr (0%)
30. apr. 20261.344 kr65 kr (5%)
29. apr. 20261.279 kr66,63 kr (5%)
25. apr. 20261.345,63 kr148,63 kr (12%)
22. apr. 20261.197 kr152 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret