Gå til hovedindhold

Weidmüller WDU gennemgangsklemme, blå på 4 mm²

WeidmüllerBelysningEAN: 4008190185237
Pris fra 7,6 krtil 26 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 18,4 kr (71% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6,42 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Weidmüller WDU gennemgangsklemme, blå på 4 mm² og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7.6 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Gennemgangsklemme WDU 4 mm
7,6 kr
Til butik
Gennemgangsklemme WDU 4 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Weidmller
Kategori: WATTOO.DK Elartikler Tavlemateriel Rkkeklemmer Gennemgangsklemmer
EAN: 4008190185237
Varenr.: 7921181263
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Weidmüller WDU gennemgangsklemme, blå på 4 mm²
13,11 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WDU gennemgangsklemme 4mm² blå for dinskinne
13,66 kr
Til butik
WDU gennemgangsklemme 4mm² blå for dinskinne billede

Produktinformation

Gennemgangsklemme WDU 4 BL - 1020180000 blå skrue/skrue WDU rækkeklemmer/ledningsklemmer WDU -serien er et omfattende produktsortiment af ledningsklemmer - fra 0,05 mm ² til 300 mm ² - hvilket betyder, at du har forskellige muligheder til din rådighed for...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: WEIDMÜLLER
Kategori: Tavlemateriale
EAN: 4008190185237
Varenr.: 15845598363983
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
WDU gennemgangsklemme 4mm² blå for dinskinne
13,66 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Weidmüller WDU gennemgangsklemme, blå, 4 mm²
14 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gennemgangskl.Wdu 4 Blå 102018
17,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rækkeklemme WDU 4, blå
25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rækkeklemme WDU 4 i blå
26 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weidmüller WDU gennemgangsklemme, blå på 4 mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weidmüller WDU gennemgangsklemme, blå på 4 mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK7,6 kr7,6 krKøb
2LavprisEl13,11 kr13,11 krKøb
3EL-GROSSISTEN13,66 kr13,66 krKøb
4EL-NETSALG13,66 kr13,66 krKøb
5Greenline14 kr14 krKøb
6vvsfittings.dk17,5 kr17,5 krKøb
7BilligVVS DK25 kr25 krKøb
8LavprisVVS26 kr26 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Weidmüller WDU gennemgangsklemme, blå på 4 mm²

PriceData har fulgt prisen på Weidmüller WDU gennemgangsklemme, blå på 4 mm² i 170 dage. Laveste pris i perioden er 6,2 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 13,9 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9 kr.

Den nuværende pris på 7,6 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Weidmüller WDU gennemgangsklemme, blå på 4 mm². Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Weidmüller WDU gennemgangsklemme, blå på 4 mm² de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20267,6 kr
20. maj 20266,78 kr
19. maj 20267,6 kr
25. apr. 20266,78 kr
18. apr. 20266,69 kr
14. apr. 20266,42 kr
13. apr. 20267,2 kr
5. apr. 20266,42 kr
19. feb. 20266,23 kr
16. feb. 20267,2 kr6,46 kr (47%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret