Gå til hovedindhold

SanDisk WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9H0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - integreret kølelegeme - sort

SanDiskEAN: 0619659193072
Pris fra 2.300 krtil 2.549 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 249 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.268 kr 30. maj

Sammenlign priser på WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9H0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - integreret kølelegeme - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2300 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9H0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - integreret kølelegeme - sort
2.300 kr
Til butik
WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9H0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - integreret kølelegeme - sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: Interne harddiske
Farve: 1
Artikel nr.: WDBB9H0020BNC-WRSN
EAN: 0619659193072
Varenr.: 8474180
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WD_BLACK SN850X NVMe SSD SSD WDBB9H0020BNC 2TB M.2 PCI Express 4.0 (NVMe)
2.301 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SanDisk WD_BLACK SN850X 2TB M.2 NVMe SSD med køleplade (PCIe 4.0)
-66%2.499 kr
Før 7.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SanDisk WD_BLACK SN850X 2TB M.2 NVMe SSD med køleplade (PCIe 4.0) billede

Produktinformation

WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9H0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - integreret kølelegeme - sortGenereltEgenskaber: RGB-belysning, Game Mode 2.0Enhedstype: Solid state-drev - internGrænseflade: PCIe 4.0 (NVMe)Integreret kølelegeme: JaKapacitet: 2 TBModel: M.2 2280PræstationIntern datahastighed: 7300 MBpsEkspansion og forbindelseInterface: 1 x PCI Express 4.0 (NVMe)Kompatibel bås: M.2 2280Programmer & SystemkravMed software: WD_BLACK Dashboard (kun Windows)DiverseFås i farverne: SortLokalisering: GlobalPakketype: DetailsalgProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 5 år...

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: Harddiske
Vægt: 0.07g
EAN: 0619659193072
Varenr.: 2107552
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SanDisk WD_BLACK SN850X 2TB M.2 NVMe SSD med køleplade (PCIe 4.0)
-66%2.519 kr
Før 7.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WD_BLACK SN850X NVMe SSD SSD WDBB9H0020BNC 2TB M.2 PCI Express 4.0 (NVMe)
2.549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9H0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - integreret kølelegeme - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9H0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - integreret kølelegeme - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.300 kr2.300 krKøb
2CompuMail DK2.301 kr2.301 krKøb
3Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
4Vivas DK2.519 kr2.588 krKøb
5Ultrashop2.549 kr2.549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9H0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - integreret kølelegeme - sort

PriceData har fulgt prisen på WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9H0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - integreret kølelegeme - sort i 132 dage. Laveste pris i perioden er 2.268 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 6.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.850 kr.

Den nuværende pris på 2.300 kr er 40% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 69 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9H0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - integreret kølelegeme - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9H0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - integreret kølelegeme - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.300 kr32 kr (1%)
30. maj 20262.268 kr12 kr (1%)
29. maj 20262.280 kr1 kr (0%)
28. maj 20262.279 kr13 kr (1%)
27. maj 20262.292 kr12 kr (1%)
26. maj 20262.304 kr12 kr (1%)
25. maj 20262.316 kr33 kr (1%)
24. maj 20262.283 kr11 kr (0%)
23. maj 20262.294 kr12 kr (1%)
22. maj 20262.306 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret