Gå til hovedindhold

SanDisk WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9G0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - sort

SanDiskHarddiskeEAN: 0619659193447
Pris fra 2.472 krtil 3.384 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 912 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.389 kr 21. maj

Sammenlign priser på WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9G0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2472 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WD_BLACK SN850X NVMe SSD SSD WDBB9G0020BNC 2TB M.2 PCI Express 4.0 (NVMe)
2.472 kr
Til butik
WD_BLACK SN850X NVMe SSD SSD WDBB9G0020BNC 2TB M.2 PCI Express 4.0 (NVMe) billede

Produktinformation

WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9G0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: WDBB9G0020BNC-WRSN
EAN: 0619659193447
Varenr.: 1000652159
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9G0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - sort
2.643 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Western Digital WD_BLACK SN850X 2TB NVMe M.2 SSD (PCIe 4.0)
-51%2.899 kr
Før 5.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Western Digital WD_BLACK SN850X 2TB NVMe M.2 SSD (PCIe 4.0) billede

Produktinformation

WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9G0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - sortGenereltEgenskaber: Game Mode 2.0Enhedstype: Solid state-drev - internGrænseflade: PCIe 4.0 (NVMe)Kapacitet: 2 TBModel: M.2 2280PræstationIntern datahastighed: 7300 MBpsEkspansion og forbindelseInterface: 1 x PCI Express 4.0 (NVMe)Kompatibel bås: M.2 2280Programmer & SystemkravMed software: WD_BLACK Dashboard (kun Windows)DiverseFås i farverne: SortLokalisering: GlobalPakketype: DetailsalgProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 5 år...

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: Harddiske
Vægt: 0.05g
EAN: 0619659193447
Varenr.: 2136417
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Western Digital WD_BLACK SN850X 2TB NVMe M.2 SSD (PCIe 4.0)
-51%2.919 kr
Før 5.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WD_BLACK SN850X NVMe SSD SSD WDBB9G0020BNC 2TB M.2 PCI Express 4.0 (NVMe)
2.919 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Western Digital Lagring SN850X PCIe SSD Gen 4 Gaming 2TB
-38%3.384 kr
Før 5.439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9G0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9G0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.472 kr2.472 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.643 kr2.643 krKøb
3Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
4Vivas DK2.919 kr2.988 krKøb
5Ultrashop2.919 kr2.919 krKøb
6Teknikproffset DK3.384 kr3.433 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9G0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - sort

PriceData har fulgt prisen på WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9G0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - sort i 130 dage. Laveste pris i perioden er 2.389 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 7.289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.953 kr.

Den nuværende pris på 2.472 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 71 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9G0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDBB9G0020BNC - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 (NVMe) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.472 kr201 kr (8%)
26. maj 20262.673 kr1 kr (0%)
25. maj 20262.674 kr115 kr (4%)
24. maj 20262.559 kr148 kr (6%)
23. maj 20262.411 kr12 kr (0%)
22. maj 20262.423 kr34 kr (1%)
21. maj 20262.389 kr11 kr (0%)
20. maj 20262.400 kr12 kr (0%)
19. maj 20262.412 kr1 kr (0%)
18. maj 20262.413 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret