Gå til hovedindhold

SanDisk WD Green SN3000 SSD WDS100T4G0E-00CPS0 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4

SanDiskHarddiskeEAN: 0718037907154
Pris fra 969 krtil 2.374 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.405 kr (59% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på WD Green SN3000 SSD WDS100T4G0E-00CPS0 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 969 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WD Green SN3000 Solid state-drev WDS100T4G0E-00CPS0 1TB M.2
969 kr
Til butik
WD Green SN3000 Solid state-drev WDS100T4G0E-00CPS0 1TB M.2 billede

Produktinformation

WD Green SN3000 Solid State-Drev 1TB M.2 (WDS100T4G0E-00CPS0) Opgrader din computers ydeevne med WD Green SN3000 Solid State-drev. Dette M.2 2280 NVMe drev tilbyder en imponerende lagringskapacitet på 1 TB, hvilket giver dig masser af plads til dine filer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 0718037907154
Varenr.: 85318
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WD Green SN3000 SSD WDS100T4G0E-00CPS0 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4
1.073 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
M.2 1TB WD Green SN3000 NVMe PCIe 4.0 x 4 SSD - GEEKD.dk
1.169 kr
Til butik
M.2 1TB WD Green SN3000 NVMe PCIe 4.0 x 4 SSD - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Western Digital SN3000 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe QLC 3D NAND Western Digital SN3000. SDD-kapacitet: 1 TB, SSD-formfaktor: M.2, Læsehastighed: 5000 MB/s, Skrivehastighed: 4200 MB/s, Komponent til: PC * 1 TB M.2 PCI Express 4.0 * Læsehastighed: 5000 MB/...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: SSD Harddisk
EAN: 0718037907154
Varenr.: 52427047895376
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SSD M.2 NVMe WD Green SN3000 1 TB PCIe 4.0 x4
-15%1.279 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SSD M.2 NVMe WD Green SN3000 1 TB PCIe 4.0 x4
-14%1.299 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Green Sn3000 1tb Ssd M.2 Pcie 4.0
2.374 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD Green SN3000 SSD WDS100T4G0E-00CPS0 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD Green SN3000 SSD WDS100T4G0E-00CPS0 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop969 kr969 krKøb
2CompuMail DK1.073 kr1.073 krKøb
3Geekd1.169 kr1.169 krKøb
4Boligcenter DK1.279 kr1.279 krKøb
5Vivas DK1.299 kr1.368 krKøb
6Dustin DK2.374 kr2.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WD Green SN3000 SSD WDS100T4G0E-00CPS0 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4

PriceData har fulgt prisen på WD Green SN3000 SSD WDS100T4G0E-00CPS0 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4 i 175 dage. Laveste pris i perioden er 757 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.311 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 990 kr.

Den nuværende pris på 969 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for WD Green SN3000 SSD WDS100T4G0E-00CPS0 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for WD Green SN3000 SSD WDS100T4G0E-00CPS0 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026969 kr140 kr (13%)
24. maj 20261.109 kr140 kr (14%)
20. maj 2026969 kr129 kr (12%)
19. maj 20261.098 kr11 kr (1%)
18. maj 20261.087 kr118 kr (12%)
16. maj 2026969 kr140 kr (13%)
15. maj 20261.109 kr140 kr (14%)
28. apr. 2026969 kr156 kr (14%)
27. apr. 20261.125 kr156 kr (16%)
24. apr. 2026969 kr165 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret