Gå til hovedindhold

Wavin Tigris K5 overgang med muffe 40 mm x 1.1/4´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinEludstyrEAN: 5705157029342
Pris fra 157,23 krtil 185 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 27,77 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Wavin Tigris K5 overgang med muffe 40 mm x 1.1/4´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 157.23 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tigris K5 Overgang 40X11/4" M/Mf
157,23 kr
Til butik
Tigris K5 Overgang 40X11/4" M/Mf billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Plumbing
EAN: 5705157029342
Varenr.: 8015042249026
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 lige overgang 40 mm x 1 1/4 muffe
169 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tigris k5 lige overgang 40mmx1 1/4" mf
172,5 kr
Til butik
Tigris k5 lige overgang 40mmx1 1/4" mf billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: fitting med 2 tilslutning
EAN: 5705157029342
Varenr.: 0204201689
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 overgang med muffe 40 mm x 1.1/4´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker
185 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 overgang med muffe 40 mm x 1.1/4´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 overgang med muffe 40 mm x 1.1/4´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk157,23 kr157,23 krKøb
2CS MEGASTORE DK169 kr208 krKøb
3MaintainIt172,5 kr172,5 krKøb
4Elvvs.dk185 kr185 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris K5 overgang med muffe 40 mm x 1.1/4´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris K5 overgang med muffe 40 mm x 1.1/4´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker i 161 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 184 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 157,23 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Wavin Tigris K5 overgang med muffe 40 mm x 1.1/4´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Wavin Tigris K5 overgang med muffe 40 mm x 1.1/4´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026157,23 kr10,23 kr (7%)
25. maj 2026147 kr10,23 kr (7%)
23. maj 2026157,23 kr10,23 kr (7%)
22. maj 2026147 kr9 kr (6%)
21. maj 2026156 kr1,23 kr (1%)
20. maj 2026157,23 kr1,23 kr (1%)
19. maj 2026156 kr10 kr (7%)
18. maj 2026146 kr10 kr (6%)
16. maj 2026156 kr10 kr (7%)
15. maj 2026146 kr11,23 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret