Gå til hovedindhold

Wavin Tigris K5 overgang med muffe 16 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinEludstyrEAN: 5705157029335
Pris fra 35 krtil 41,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 6,25 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Wavin Tigris K5 overgang med muffe 16 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 overgang med muffe 16 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker
35 kr
Til butik
Wavin Tigris K5 overgang med muffe 16 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Diverse varer
EAN: 5705157029335
Varenr.: 2702597
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tigris K5 Overgang 16X1/2" M/Mf
36,72 kr
Til butik
Tigris K5 Overgang 16X1/2" M/Mf billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Plumbing
EAN: 5705157029335
Varenr.: 8015041691970
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 lige overgang 16 mm x 1/2 muffe
39 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tigris k5 lige overgang 16mmx1/2" muffe
41,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 overgang med muffe 16 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 overgang med muffe 16 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk35 kr35 krKøb
2Billigelogvvs.dk36,72 kr36,72 krKøb
3CS MEGASTORE DK39 kr78 krKøb
4MaintainIt41,25 kr41,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris K5 overgang med muffe 16 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris K5 overgang med muffe 16 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker i 179 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 35 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Wavin Tigris K5 overgang med muffe 16 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Wavin Tigris K5 overgang med muffe 16 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202635 kr1,72 kr (5%)
24. maj 202636,72 kr1,72 kr (5%)
6. maj 202635 kr1,5 kr (4%)
5. maj 202636,5 kr1,5 kr (4%)
24. apr. 202635 kr
23. apr. 202635,24 kr
17. apr. 202635 kr1 kr (3%)
13. apr. 202634 kr1 kr (3%)
9. apr. 202633 kr1 kr (3%)
8. apr. 202634 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret