Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Wavin Tigris K5 overgang med muffe 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

EL-GrossistenEludstyrEAN: 4026294918667
Pris fra 60 krtil 66,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 6,25 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 56 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Wavin Tigris K5 overgang med muffe 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overgangsmuffe Tigris K5 25mm - 3/4''
60 kr
Til butik
Overgangsmuffe Tigris K5 25mm - 3/4'' billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kabelsko & Muffer
Farve: 1
Artikel nr.: +3079793
EAN: 4026294918667
Varenr.: 6712102
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 overgang 25x3/4" med muffe
60,28 kr
Til butik
Wavin Tigris K5 overgang 25x3/4" med muffe billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4026294918667
Varenr.: 15843026534735
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris K5 overgang med muffe 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker
66,25 kr
Til butik
Wavin Tigris K5 overgang med muffe 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

WavinTigris K5 er et radialt presfittingsystem med flerlags rør og fittings i PPSU. De væsentligste installationsområder er brugsvand, radiatorforbindelser og gulvvarme.Alle Tigris fittings opfylder de specifikke krav for brugsvandsinstallationer, radiato...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Overgange med muffe
Størrelse: 3/4 ''
EAN: 4026294918667
Varenr.: 088165024

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 overgang med muffe 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 overgang med muffe 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK60 kr99 krKøb
2EL-GROSSISTEN60,28 kr60,28 krKøb
3vvsfittings.dk66,25 kr66,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris K5 overgang med muffe 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris K5 overgang med muffe 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker i 176 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 66 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 60 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Wavin Tigris K5 overgang med muffe 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Wavin Tigris K5 overgang med muffe 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202660 kr1,5 kr (2%)
15. maj 202661,5 kr
14. maj 202662 kr1 kr (2%)
12. maj 202663 kr1 kr (2%)
11. maj 202664 kr1 kr (2%)
10. maj 202665 kr1 kr (2%)
9. maj 202666 kr1 kr (2%)
8. maj 202665 kr5 kr (8%)
18. apr. 202660 kr4 kr (7%)
17. apr. 202656 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret