Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

EL-GrossistenEludstyrEAN: 4026294918650
Pris fra 88 krtil 111,41 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 23,41 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 78 kr 6. maj

Sammenlign priser på Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overgangsmuffe Tigris K5 20mm - 1''
88 kr
Til butik
Overgangsmuffe Tigris K5 20mm - 1'' billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Kabelsko & Muffer
Farve: 1
Artikel nr.: NOR-+3079792
EAN: 4026294918650
Varenr.: 6731887
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker
97,5 kr
Til butik
Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

WavinTigris K5 er et radialt presfittingsystem med flerlags rør og fittings i PPSU. De væsentligste installationsområder er brugsvand, radiatorforbindelser og gulvvarme.Alle Tigris fittings opfylder de specifikke krav for brugsvandsinstallationer, radiato...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Overgange med muffe
Størrelse: 1 ''
EAN: 4026294918650
Varenr.: 088165020
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tigris K5 overgang 20x1" med muffe
111,41 kr
Til butik
Tigris K5 overgang 20x1" med muffe billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4026294918650
Varenr.: 15844209459535

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
2vvsfittings.dk97,5 kr97,5 krKøb
3EL-GROSSISTEN111,41 kr111,41 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker i 176 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 202688 kr1 kr (1%)
9. maj 202689 kr3 kr (3%)
8. maj 202686 kr2 kr (2%)
7. maj 202684 kr6 kr (8%)
6. maj 202678 kr6 kr (7%)
5. maj 202684 kr6 kr (8%)
30. apr. 202678 kr10,75 kr (12%)
24. apr. 202688,75 kr6,25 kr (7%)
23. apr. 202695 kr6,25 kr (7%)
14. apr. 202688,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret