Gå til hovedindhold

Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinEludstyrEAN: 5705157028659
Pris fra 37 krtil 46 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker
37 kr
Til butik
Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Diverse varer
EAN: 5705157028659
Varenr.: 2702568
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tigris K5 Overgang 20X1/2" M/Mf
38,81 kr
Til butik
Tigris K5 Overgang 20X1/2" M/Mf billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Plumbing
EAN: 5705157028659
Varenr.: 8015041823042
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tigris k5 lige overgang 20mmx1/2" muffe
42,5 kr
Til butik
Tigris k5 lige overgang 20mmx1/2" muffe billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: fitting med 2 tilslutning
EAN: 5705157028659
Varenr.: 0204201867
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 lige overgang 20 mm x 1/2 muffe
46 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk37 kr37 krKøb
2Billigelogvvs.dk38,81 kr38,81 krKøb
3MaintainIt42,5 kr42,5 krKøb
4CS MEGASTORE DK46 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker i 146 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 41 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 37 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Wavin Tigris K5 overgang med muffe 20 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202637 kr1,81 kr (5%)
24. maj 202638,81 kr1,81 kr (5%)
6. maj 202637 kr1 kr (3%)
5. maj 202638 kr1 kr (3%)
4. maj 202637 kr1 kr (3%)
27. apr. 202636 kr2 kr (6%)
26. apr. 202634 kr3 kr (8%)
24. apr. 202637 kr
23. apr. 202637,23 kr
21. apr. 202637 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret