Gå til hovedindhold

Video dørklokke kamera - Aqara Doorbell Camera Hub G410, sort

AqaraCentral styring af hjemmetEAN: 6975833358380
Pris fra 889 krtil 1.459 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 570 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 773 kr 7. maj

Sammenlign priser på Video dørklokke kamera - Aqara Doorbell Camera Hub G410, sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 889 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AQARA Smart Video Doorbell G410 schwarz
889 kr
Til butik
AQARA Smart Video Doorbell G410 schwarz billede

Produktinformation

AQARA Smart Video Doorbell G410 schwarz

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CH-C09D
EAN: 6975833358380
Varenr.: 1003486825
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aqara Dørklokkekamera Hub G410 Select, Sort
-20%895,2 kr
Før 1.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aqara Dørklokkekamera Hub G410 Select, Sort billede

Produktinformation

Aqara Doorbell Camera Hub G410 Select (CH-C09D), batteridrevet dørklokke med HomeKit Secure Video, lokal ansigtsgenkendelse, indbygget mmWave Radar, den eneste dørklokke med en hub, Matter-controller og Thread Border Router-funktionalitet, SmartThings-understøttelse Aqara Doorbell Camera Hub G410 Select leverer 2K-videoklarhed, intelligent detektion og smart home-kontrol i én enhed. Avanceret mmWave-radar og ansigtsgenkendelse giver præcise advarsler uden falske alarmer, mens indbyggede Zigbee- og Thread/Matter-hubs forbinder hele dit smart home-økosystem. End-to-end krypteret streaming holder din video sikker, og udvidelig lokal lagring muliggør optagelse døgnet rundt. G410 Select er kompatibel med HomeKit Secure Video og snesevis af tredjepartsenheder og giver dig mulighed for at se, hvem der står ved din dør, styre dine låse, lys og sikkerhedssystemer, alt imens du opretholder fuldstændig privatliv. Én dørklokke. Komplet smart home-kontrol.

Produktspecifikationer

Mærke: Aqara
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: CH-C09D-B
EAN: 6975833358380
Varenr.: 3390042
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Video dørklokke kamera - Aqara Doorbell Camera Hub G410, sort
-16%959 kr
Før 1.139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Video dørklokke kamera - Aqara Doorbell Camera Hub G410, sort billede

Produktinformation

Smart overvågning ved hoveddørenAqara Doorbell Camera Hub G410 er en elegant video dørklokke, der giver dig overblik over, hvem der ringer på. Den sorte, minimalistiske front rummer et kamera øverst og en tydelig ringeknap nederst, så gæster nemt kan tilkalde dig. Med den medfølgende indendørs klokkeenhed får du lyd i hjemmet, når nogen står ved døren.Designet til moderne hjemDen stilrene, mørke finish passer diskret på facaden og i entréen. Enheden fungerer som hub i dit sikkerheds-setup og samler funktionerne ét sted. Den er et oplagt valg til dig, der vil øge trygheden med et overvågningskamera ved indgangen uden at gå på kompromis med udseendet.Nem hverdag og bedre tryghedSe, hvem der ringer på, og hør klokkesignalet fra den separate indendørs enhed. En praktisk løsning til familier, lejligheder og små kontorer, hvor man ønsker et enkelt, samlet system fra Aqara.Produkttype: Video dørklokke med kamera og hubModel: Doorbell Camera Hub G410Farve: SortIndendørs klokkeenhed: MedfølgerBrand: Aqara...

Produktspecifikationer

Mærke: Aqara
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 0.54g
EAN: 6975833358380
Varenr.: 1929162
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Video dørklokke kamera - Aqara Doorbell Camera Hub G410, sort
-16%979 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aqara Doorbell Camera Hub G410 Select - Black
1.039 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Aqara Doorbell Camera Hub G410 (sort)
1.099 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Aqara Doorbell Camera Hub G410 Black
1.459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Video dørklokke kamera - Aqara Doorbell Camera Hub G410, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Video dørklokke kamera - Aqara Doorbell Camera Hub G410, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK889 kr889 krKøb
2Proshop DK895,2 kr934,2 krKøb
3Boligcenter DK959 kr959 krKøb
4Vivas DK979 kr1.058 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.039 kr1.039 krKøb
6Komplett DK1.099 kr1.099 krKøb
7Ultrashop1.459 kr1.459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Video dørklokke kamera - Aqara Doorbell Camera Hub G410, sort

PriceData har fulgt prisen på Video dørklokke kamera - Aqara Doorbell Camera Hub G410, sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 749 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.039 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 843 kr.

Den nuværende pris på 889 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Video dørklokke kamera - Aqara Doorbell Camera Hub G410, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Video dørklokke kamera - Aqara Doorbell Camera Hub G410, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026889 kr86 kr (11%)
30. maj 2026803 kr1 kr (0%)
28. maj 2026804 kr85 kr (10%)
24. maj 2026889 kr6,2 kr (1%)
23. maj 2026895,2 kr36,8 kr (4%)
22. maj 2026932 kr36 kr (4%)
16. maj 2026968 kr3 kr (0%)
14. maj 2026965 kr181 kr (23%)
13. maj 2026784 kr1 kr (0%)
12. maj 2026785 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret