Gå til hovedindhold

Ring Video Doorbell Pro 2 - Dørringeklokke - trådløs - 802.11a/b/g/n/ac - 2.4 Ghz, 5 GHz - satinnikkel

RingCentral styring af hjemmetEAN: 0842861112993
Pris fra 1.249 krtil 1.569 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ring Video Doorbell Pro 2 - Dørringeklokke - trådløs - 802.11a/b/g/n/ac - 2.4 Ghz, 5 GHz - satinnikkel og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1249 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ring Video Doorbell Pro 2 Dørringeklokke
1.249 kr
Til butik
Ring Video Doorbell Pro 2 Dørringeklokke billede

Produktinformation

Ring Video Doorbell Pro 2 - Dørringeklokke - trådløs - 802.11a/b/g/n/ac - 2.4 Ghz, 5 GHz - satinnikkel

Produktspecifikationer

Mærke: Ring
Artikel nr.: 8VRCPZ-0EU0
EAN: 0842861112993
Varenr.: 998661201
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ring Video Doorbell Pro 2 Hardwired
-11%1.285 kr
Før 1.437 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ring Video Doorbell Pro 2 Hardwired billede

Produktinformation

Ring Video Doorbell Pro 2 med direkte tilslutning har 1536p HD+ helkropsvideo, tovejstale, 3D-bevægelsesregistrering, fugleperspektiv, forbedret dual-band-wifi og mulighed for tilpasning af personlige oplysninger. Professionel installering anbefalet. ● Få det fulde billede med HD+ helkropsvideo ● Hør og bliv hørt mere tydeligt med tovejstale med støjreduktion ● 3D-bevægelsesregistrering registrerer bevægelse med endnu større nøjagtighed ● Få besked, når nogen er ved din dør med bevægelsesnotifikationer ● Hverken dag eller nat går du glip af noget takket være nattesyn i farver ● Avanceret pre-roll (tilgængelig med et Ring Protect-abonnement) ● Tilkobles dine eksisterende ledninger for uafbrudt strømforsyning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ring
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 8VRCPZ-0EU0
EAN: 0842861112993
Varenr.: 2935905
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ring Video Doorbell Pro 2 - Dørringeklokke - trådløs - 802.11a/b/g/n/ac - 2.4 Ghz, 5 GHz - satinnikkel
1.386 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ring Video Doorbell Pro 2 - smart dørklokke med kamera (satinnikkel)
-12%1.499 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ring Video Doorbell Pro 2 - smart dørklokke med kamera (satinnikkel)
-12%1.519 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ring Video Doorbell Pro 2 Dørringeklokke
1.569 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ring Video Doorbell Pro 2 - Dørringeklokke - trådløs - 802.11a/b/g/n/ac - 2.4 Ghz, 5 GHz - satinnikkel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ring Video Doorbell Pro 2 - Dørringeklokke - trådløs - 802.11a/b/g/n/ac - 2.4 Ghz, 5 GHz - satinnikkel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.249 kr1.249 krKøb
2Proshop DK1.285 kr1.285 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.386 kr1.386 krKøb
4Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
5Vivas DK1.519 kr1.588 krKøb
6Ultrashop1.569 kr1.569 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ring Video Doorbell Pro 2 - Dørringeklokke - trådløs - 802.11a/b/g/n/ac - 2.4 Ghz, 5 GHz - satinnikkel

PriceData har fulgt prisen på Ring Video Doorbell Pro 2 - Dørringeklokke - trådløs - 802.11a/b/g/n/ac - 2.4 Ghz, 5 GHz - satinnikkel i 99 dage. Laveste pris i perioden er 1.249 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 1.689 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.364 kr.

Den nuværende pris på 1.249 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Ring Video Doorbell Pro 2 - Dørringeklokke - trådløs - 802.11a/b/g/n/ac - 2.4 Ghz, 5 GHz - satinnikkel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Ring Video Doorbell Pro 2 - Dørringeklokke - trådløs - 802.11a/b/g/n/ac - 2.4 Ghz, 5 GHz - satinnikkel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.249 kr6 kr (0%)
30. maj 20261.255 kr6 kr (0%)
29. maj 20261.261 kr12 kr (1%)
27. maj 20261.273 kr5 kr (0%)
26. maj 20261.278 kr7 kr (1%)
25. maj 20261.285 kr6 kr (0%)
24. maj 20261.291 kr7 kr (1%)
23. maj 20261.298 kr7 kr (1%)
22. maj 20261.305 kr7 kr (1%)
21. maj 20261.312 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret