Gå til hovedindhold

Eufy Video Doorbell 2K - Dørringeklokke - trådløs - Wi-Fi - 2.4 Ghz - sort

EufyCentral styring af hjemmetEAN: 0848061044171
Pris fra 889 krtil 1.239 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 350 kr (28% besparelse)

Sammenlign priser på Eufy Video Doorbell 2K - Dørringeklokke - trådløs - Wi-Fi - 2.4 Ghz - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 889 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Eufy Video dørklokke 2K tilføjelse
889 kr
Til butik
Eufy Video dørklokke 2K tilføjelse billede

Produktinformation

Eufy Video dørklokke 2K tilføjelse giver dig 2K-video ved indgangsdøren og passer direkte ind i et eksisterende Eufy-setup. Modellen er velegnet til boliginstallation og kræver en Eufy Homebase for at fungere. Trådløs og batteridrevet til nem montering Den batteridrevne strømforsyning betyder, at du ikke behøver en fast strømtilslutning fra eksisterende dørklokkeledninger. Det gør monteringen enklere ved indgangsdøren. Se og tal med den, der ringer på Med indbygget højttaler og mikrofon får du to-vejs audio direkte i dørklokken. Du kan både høre personen ved døren og svare tilbage uden at åbne. I pakken: Eufy Video dørklokke 2K tilføjelse (kræver eksisterende Eufy Homebase).

Produktspecifikationer

Mærke: Eufy
Artikel nr.: Eufy Doorbell 2K Add on
EAN: 0848061044171
Varenr.: 51931
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eufy Video Doorbell 2K- Add-on Unit
889 kr
Til butik
Gå til Powerbanken.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Eufy dørklokke m. video 2K opløsning, Sort
1.049 kr
Til butik
Eufy dørklokke m. video 2K opløsning, Sort billede

Produktinformation

Video dørklokke fra Eufy Smart dørklokke med indbygget kamera fra Eufy giver dig mulighed for at se, hvem der ringer på din dørklokke. Dørklokken giver dig krystalklare billeder med en opløsning på 2560 x 1920. Dørklokken er vejsikret IP65 og kan tåle kol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eufy
Kategori: Overvågning
EAN: 0848061044171
Varenr.: 62153933291891
Gå til Balar
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Eufy dørklokke m. video 2K opløsning, Sort
1.049 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eufy Video Doorbell 2K - Dørringeklokke - trådløs - Wi-Fi - 2.4 Ghz - sort
1.239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eufy Video Doorbell 2K - Dørringeklokke - trådløs - Wi-Fi - 2.4 Ghz - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eufy Video Doorbell 2K - Dørringeklokke - trådløs - Wi-Fi - 2.4 Ghz - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK889 kr889 krKøb
2Proshop DK889 kr928 krKøb
3Powerbanken.dk1.049 kr1.049 krKøb
4Balar1.049 kr1.049 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.239 kr1.239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eufy Video Doorbell 2K - Dørringeklokke - trådløs - Wi-Fi - 2.4 Ghz - sort

PriceData har fulgt prisen på Eufy Video Doorbell 2K - Dørringeklokke - trådløs - Wi-Fi - 2.4 Ghz - sort i 168 dage. Laveste pris i perioden er 747 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 889 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 801 kr.

Den nuværende pris på 889 kr er 11% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Eufy Video Doorbell 2K - Dørringeklokke - trådløs - Wi-Fi - 2.4 Ghz - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Eufy Video Doorbell 2K - Dørringeklokke - trådløs - Wi-Fi - 2.4 Ghz - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. dec. 2025889 kr117 kr (15%)
28. dec. 2025772 kr117 kr (13%)
27. dec. 2025889 kr117 kr (15%)
23. dec. 2025772 kr25 kr (3%)
20. dec. 2025747 kr25 kr (3%)
18. dec. 2025772 kr3 kr (0%)
17. dec. 2025769 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret