Gå til hovedindhold

Videoringeklokke med kamera TP-Link Tapo - batteri, sort/hvid

TP-LinkCentral styring af hjemmetEAN: 4895252501254
Pris fra 799 krtil 1.199 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 400 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 790 kr 3. maj

Sammenlign priser på Videoringeklokke med kamera TP-Link Tapo - batteri, sort/hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo D235 V1
-19%799 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TP-Link Tapo D235 V1 billede

Produktinformation

Video Doorbell Camera Kit, smart dørklokke, med kamera

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: TAPO D235
EAN: 4895252501254
Varenr.: 3332326
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo D235 Videodørklokke
882 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Tapo D235 kamera dørklokke
949 kr
Til butik
TP-link Tapo D235 kamera dørklokke billede

Produktinformation

Tp-Link Tapo D235 er en kamera dørklokke med 2K-opløsning og op til 210 dages batteritid. Modellen er velegnet til hoveddør, indgangsparti og udendørs overvågning, når du vil se, hvem der står udenfor, før du åbner. Skarpt billede – også når det er mørkt Med 2K-opløsning fremstår ansigter og genstande foran døren mere detaljeret end ved standard HD, så det er lettere at genkende, hvem der har ringet på, eller hvad der er blevet leveret. Farvenatvision betyder, at kameraet kan vise scener i farver selv ved lav belysning. Det gør det nemmere at vurdere situationer ved hoveddøren efter mørkets frembrud. Lang batteritid og fleksibel strømforsyning Batteritiden på 210 dage betyder, at kamera dørklokken kan bruges i længere perioder uden opladning, afhængigt af brug og aktivitet foran døren. Det er praktisk, hvis du ønsker en løsning uden faste strømkabler. Forbindelsesmulighederne omfatter både batteridrift og kabelforsyning med et spændingsområde på 8-24 V. Registrering og beskeder til din telefon Dørklokken registrerer mennesker, kæledyr, køretøjer og pakker, så du bliver gjort opmærksom på aktivitet foran døren. Det hjælper dig med at holde øje med leveringer og besøg. Når der registreres bevægelse, sender systemet notifikationer til din telefon – uanset om du er hjemme eller ude. I pakken: Tp-Link Tapo D235 kamera dørklokke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Kategori: Smart dørklokke
Artikel nr.: Tapo D235
EAN: 4895252501254
Varenr.: 66481
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Tapo video-dørklokkekamera /Tapo D235
1.094 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Videoringeklokke med kamera TP-Link Tapo - batteri, sort/hvid
1.149 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Videoringeklokke med kamera TP-Link Tapo - batteri, sort/hvid
1.169 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo D235 dørklokkekamera
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Videoringeklokke med kamera TP-Link Tapo - batteri, sort/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Videoringeklokke med kamera TP-Link Tapo - batteri, sort/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK799 kr838 krKøb
2CS MEGASTORE DK882 kr921 krKøb
3Av-Cables DK949 kr949 krKøb
4Teknikproffset DK1.094 kr1.153 krKøb
5Boligcenter DK1.149 kr1.149 krKøb
6Vivas DK1.169 kr1.248 krKøb
7Komplett DK1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Videoringeklokke med kamera TP-Link Tapo - batteri, sort/hvid

PriceData har fulgt prisen på Videoringeklokke med kamera TP-Link Tapo - batteri, sort/hvid i 179 dage. Laveste pris i perioden er 790 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 969 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 818 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Videoringeklokke med kamera TP-Link Tapo - batteri, sort/hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Videoringeklokke med kamera TP-Link Tapo - batteri, sort/hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026799 kr7 kr (1%)
15. maj 2026806 kr15 kr (2%)
14. maj 2026791 kr31 kr (4%)
13. maj 2026822 kr16 kr (2%)
7. maj 2026806 kr16 kr (2%)
3. maj 2026790 kr16 kr (2%)
2. maj 2026806 kr16 kr (2%)
21. apr. 2026790 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026791 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026790 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret