Gå til hovedindhold

Ring Battery Video Doorbell - 2024 Edition - smart dørklokke - med kamera - 30-dages gratis prøveperiode af Ring Home, gør-det-selv video, nem at ins

RingCentral styring af hjemmetEAN: 0840268913830
Pris fra 349 krtil 569 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 220 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ring Battery Video Doorbell - 2024 Edition - smart dørklokke - med kamera - 30-dages gratis prøveperiode af Ring Home, gør-det-selv video, nem at ins og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ring Batteridrevet video-dørklokke - venetiansk bronze
349 kr
Til butik
Ring Batteridrevet video-dørklokke - venetiansk bronze billede

Produktinformation

Få fuldt overblik ved hoveddør og indgangsområde med Ring batteridrevet video-dørklokke. Den er velegnet til privatbolig og lejlighed, hvor du gerne vil se, hvem der står foran døren, uden at skulle åbne. Ring Batteridrevet video-dørklokke viser billedet i 1440x1440p HD, så ansigter og detaljer ved døren står tydeligt. Med farve-nattesyn kan du også følge med, når det er mørkt, og den venetiansk bronze-farvede front passer diskret ind ved de fleste indgange. Se hele personen og området foran døren Med en horisontal og vertikal synsvinkel på hver 150° får du et bredt udsnit foran døren. Det betyder, at du både kan se personen, der ringer på, og mere af området omkring, så du lettere kan opdage leveringer eller aktivitet ved indgangen. Klar lyd og justerbar bevægelsesregistrering Tovejs kommunikation med støjreduktion gør, at du kan tale med den, der ringer på, og høre svaret tydeligt. Bevægelsesregistrering med zonetilpasning kan indstilles til de områder foran døren, der er vigtigst for dig, så unødige registreringer kan begrænses. Trådløs montering og fleksibel strøm Genopladeligt batteri eller kabeltilslutning (8–24 V AC) giver dig frihed til enten at bruge dørklokken som helt batteridrevet løsning eller koble den til en eksisterende dørklokkeinstallation. Det gør det lettere at tilpasse opsætningen til både privatbolig og lejlighed, alt efter hvad der er muligt ved din hoveddør. Trådløs tilslutning og driftstemperatur til skiftende vejr Wifi 2,4 GHz 802.11 b/g/n bruges til forbindelsen, så dørklokken kan kobles på dit trådløse netværk. Driftstemperaturen -20° til 50° betyder, at enheden er konstrueret til at fungere i både kolde og varme perioder, som du typisk oplever i løbet af året. I pakken: Ring Battery Video Doorbell, USB-C-ladekabel, monteringsplade, installationskit, manual, sikkerhedsdekal.

Produktspecifikationer

Mærke: Ring
Kategori: Trådløse ringeklokker
Artikel nr.: B0BZWS9K81
EAN: 0840268913830
Varenr.: 65866
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ring Battery Video Doorbell - Venetian Bronze
349 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ring Battery Video Doorbell Smart dørklokke
445 kr
Til butik
Ring Battery Video Doorbell Smart dørklokke billede

Produktinformation

Ring Battery Video Doorbell - 2024 Edition - smart dørklokke - med kamera - 30-dages gratis prøveperiode af Ring Home, gør-det-selv video, nem at installere, helkropsudsigt, nem at installere - trådløs - 802.11b/g/n - 2.4 Ghz - venetiansk bronze

Produktspecifikationer

Mærke: Amazon.com
Artikel nr.: B0BZWS9K81
EAN: 0840268913830
Varenr.: 1002633054
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ring Battery Video Doorbell - smart dørklokke med kamera (2024, venetiansk bronze)
-39%539 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ring Battery Video Doorbell - smart dørklokke med kamera (2024, venetiansk bronze)
-38%559 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ring Battery Video Doorbell - 2024 Edition - smart dørklokke - med kamera - 30-dages gratis prøveperiode af Ring Home, gør-det-selv video, nem at ins
568 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ring Battery Video Doorbell Smart dørklokke
569 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ring Battery Video Doorbell - 2024 Edition - smart dørklokke - med kamera - 30-dages gratis prøveperiode af Ring Home, gør-det-selv video, nem at ins koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ring Battery Video Doorbell - 2024 Edition - smart dørklokke - med kamera - 30-dages gratis prøveperiode af Ring Home, gør-det-selv video, nem at ins koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK349 kr349 krKøb
2Proshop DK349 kr388 krKøb
3CompuMail DK445 kr445 krKøb
4Boligcenter DK539 kr539 krKøb
5Vivas DK559 kr628 krKøb
6CS MEGASTORE DK568 kr607 krKøb
7Ultrashop569 kr569 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ring Battery Video Doorbell - 2024 Edition - smart dørklokke - med kamera - 30-dages gratis prøveperiode af Ring Home, gør-det-selv video, nem at ins

PriceData har fulgt prisen på Ring Battery Video Doorbell - 2024 Edition - smart dørklokke - med kamera - 30-dages gratis prøveperiode af Ring Home, gør-det-selv video, nem at ins i 182 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 520 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Ring Battery Video Doorbell - 2024 Edition - smart dørklokke - med kamera - 30-dages gratis prøveperiode af Ring Home, gør-det-selv video, nem at ins. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Ring Battery Video Doorbell - 2024 Edition - smart dørklokke - med kamera - 30-dages gratis prøveperiode af Ring Home, gør-det-selv video, nem at ins de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026349 kr259 kr (43%)
14. maj 2026608 kr69 kr (13%)
13. maj 2026539 kr30 kr (5%)
12. maj 2026569 kr91 kr (19%)
11. maj 2026478 kr1 kr (0%)
10. maj 2026477 kr3 kr (1%)
9. maj 2026480 kr5 kr (1%)
7. maj 2026475 kr4 kr (1%)
6. maj 2026479 kr2 kr (0%)
5. maj 2026477 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret