Gå til hovedindhold

Unidrain rist i 3 mm massiv AISI 304 rustfri stål til ClassicLine ramme - model Column i længde 300 mm

UnidrainSanitetEAN: 5707692002286
Pris fra 198 krtil 279 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 81 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 197 kr 25. maj

Sammenlign priser på Unidrain rist i 3 mm massiv AISI 304 rustfri stål til ClassicLine ramme - model Column i længde 300 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain ClassicLine rist Column, 300 mm
198 kr
Til butik
Unidrain ClassicLine rist Column, 300 mm billede

Produktinformation

Risten lægges på et forsænket leje i rammen, som sikrer præcis placering. Kan kun benyttes med ClassicLine ramme.

Produktspecifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 1602.0300
EAN: 5707692002286
Varenr.: 2901064
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Unidrain rist L300mm Column design. Unidrain 1602
210 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain 1602 Column rist, 300 mm, rustfrit stål
211 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain rist i 3 mm massiv AISI 304 rustfri stål til ClassicLine ramme - model Column i længde 300 mm
219 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RIST COLUMN LÆNGDE 300 MM
232,58 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Unidrain 1602 Column rist, 300 mm, rustfrit stål
239 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rist column længde 300 mm
256,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Unidrain Classicline Column rist 300 mm
260 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Unidrain 1602 Column rist, 300 mm, rustfrit stål
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain rist i 3 mm massiv AISI 304 rustfri stål til ClassicLine ramme - model Column i længde 300 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain rist i 3 mm massiv AISI 304 rustfri stål til ClassicLine ramme - model Column i længde 300 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK198 kr237 krKøb
2Elvvs.dk210 kr210 krKøb
3LavprisVVS211 kr211 krKøb
4CS MEGASTORE DK219 kr258 krKøb
5EL-GROSSISTEN232,58 kr232,58 krKøb
6BilligVVS DK239 kr239 krKøb
7MaintainIt256,25 kr256,25 krKøb
8vvsfittings.dk260 kr260 krKøb
9CompletVVS279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unidrain rist i 3 mm massiv AISI 304 rustfri stål til ClassicLine ramme - model Column i længde 300 mm

PriceData har fulgt prisen på Unidrain rist i 3 mm massiv AISI 304 rustfri stål til ClassicLine ramme - model Column i længde 300 mm i 148 dage. Laveste pris i perioden er 197 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 210 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 201 kr.

Den nuværende pris på 198 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Unidrain rist i 3 mm massiv AISI 304 rustfri stål til ClassicLine ramme - model Column i længde 300 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Unidrain rist i 3 mm massiv AISI 304 rustfri stål til ClassicLine ramme - model Column i længde 300 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026198 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026199 kr1 kr (1%)
31. maj 2026200 kr1 kr (0%)
29. maj 2026201 kr1 kr (0%)
28. maj 2026202 kr1 kr (0%)
27. maj 2026203 kr6 kr (3%)
25. maj 2026197 kr1 kr (1%)
22. maj 2026198 kr1 kr (1%)
20. maj 2026199 kr2 kr (1%)
19. maj 2026201 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret