Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi U7 Pro Wall - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - vægmonterbar

UbiquitiNetværkEAN: 0810084695548
Pris fra 1.579 krtil 1.939 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 360 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.469 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi U7 Pro Wall - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - vægmonterbar og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1579 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi U7 Pro Wall - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - vægmonterbar
1.579 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi U7 Pro Wall - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - vægmonterbar billede

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Routere & Firewalls
Farve: 4
Artikel nr.: U7-Pro-Wall
EAN: 0810084695548
Varenr.: 20999146
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti Unifi U7 Pro Wall Adgangspunkt 2,4/5/6 GHz WiFi 7 Hvid
1.580 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Access Point U7 Pro Wall
1.617 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi U7 Pro Wall Wifi 7 Access Point
1.619 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti Ubiquiti Wireless AP WIFI7 Pro-Wall - Access Point WiFi Access Point - GEEKD.dk
1.711 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Ubiquti U7 Pro Wall Accesspunkt
1.790 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Adgangspunkt WiFi 7 Ubiquiti UniFi U7 Pro Wall 2,4/5/6 GHz - hvid
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Adgangspunkt WiFi 7 Ubiquiti UniFi U7 Pro Wall 2,4/5/6 GHz - hvid
1.919 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Unifi U7 Pro Wall Adgangspunkt 2,4/5/6 GHz WiFi 7 Hvid
1.939 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi U7 Pro Wall - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi U7 Pro Wall - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.579 kr1.579 krKøb
2CompuMail DK1.580 kr1.580 krKøb
3Proshop DK1.617 kr1.617 krKøb
4Dustin DK1.619 kr1.705,25 krKøb
5Geekd1.711 kr1.711 krKøb
6Komplett DK1.790 kr1.790 krKøb
7Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
8Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
9Ultrashop1.939 kr1.939 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi U7 Pro Wall - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - vægmonterbar

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi U7 Pro Wall - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - vægmonterbar i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.461 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 1.580 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.497 kr.

Den nuværende pris på 1.579 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Ubiquiti UniFi U7 Pro Wall - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - vægmonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Ubiquiti UniFi U7 Pro Wall - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - vægmonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.579 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.580 kr51 kr (3%)
10. maj 20261.529 kr35 kr (2%)
9. maj 20261.564 kr35 kr (2%)
30. apr. 20261.529 kr26 kr (2%)
19. apr. 20261.503 kr16 kr (1%)
18. apr. 20261.487 kr16 kr (1%)
13. apr. 20261.503 kr1 kr (0%)
11. apr. 20261.504 kr1 kr (0%)
10. apr. 20261.503 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret