Gå til hovedindhold

Ubiquiti U7-Pro WiFi-7 AP - Access Point WiFi Access Point - GEEKD.dk

UbiquitiNetværkEAN: 0810084693650
Pris fra 1.399 krtil 2.056 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 657 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.286 kr 20. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti U7-Pro WiFi-7 AP - Access Point WiFi Access Point - GEEKD.dk og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1399 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi U7 Pro Wifi 7 Access Point
1.399 kr
Til butik
Ubiquiti Unifi U7 Pro Wifi 7 Access Point billede

Produktinformation

WiFi 7 AP med 6 GHz-understøttelse, 2,5 GbE uplink og 9,3 Gbps over-the-air-hastighed.

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Access points
Artikel nr.: U7-PRO
EAN: 0810084693650
Varenr.: 5011371300
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFI 7 Pro Trådløs forbindelse 2,4/5/6GHz WiFi 7
1.440 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi 7 Pro AP (Wi-Fi 7) - Trådløs forbindelse
1.487 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti U7-Pro WiFi-7 AP - Access Point WiFi Access Point - GEEKD.dk
1.490 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Access Point U7 Pro
1.499 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Ubiquiti Access Point U7 Pro
1.590 kr
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti UniFi 7 Pro - U7-Pro Access Point
1.680 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
WiFi 7 access point Ubiquiti UniFi U7 Pro - 2,4/5/6 GHz
-6%1.699 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
WiFi 7 access point Ubiquiti UniFi U7 Pro - 2,4/5/6 GHz
-5%1.719 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ubiquiti U7 Pro, WiFi 7 AP med 6 GHz support
1.751 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFI 7 Pro Trådløs forbindelse 2,4/5/6GHz WiFi 7
1.769 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ubiquiti UniFi 7 Pro -WiFi-accesspoint
2.056 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti U7-Pro WiFi-7 AP - Access Point WiFi Access Point - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti U7-Pro WiFi-7 AP - Access Point WiFi Access Point - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK1.399 kr1.485,25 krKøb
2CompuMail DK1.440 kr1.440 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.487 kr1.487 krKøb
4Geekd1.490 kr1.490 krKøb
5Proshop DK1.499 kr1.499 krKøb
6Komplett DK1.590 kr1.590 krKøb
7COMTEK1.680 kr1.680 krKøb
8Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
9Vivas DK1.719 kr1.788 krKøb
10WATTOO.DK1.751 kr1.751 krKøb
11Ultrashop1.769 kr1.769 krKøb
12Teknikproffset DK2.056 kr2.115 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti U7-Pro WiFi-7 AP - Access Point WiFi Access Point - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti U7-Pro WiFi-7 AP - Access Point WiFi Access Point - GEEKD.dk i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.286 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 1.411 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.373 kr.

Den nuværende pris på 1.399 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Ubiquiti U7-Pro WiFi-7 AP - Access Point WiFi Access Point - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Ubiquiti U7-Pro WiFi-7 AP - Access Point WiFi Access Point - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.399 kr113 kr (9%)
20. maj 20261.286 kr83 kr (6%)
1. maj 20261.369 kr7 kr (1%)
30. apr. 20261.362 kr1 kr (0%)
27. apr. 20261.361 kr14 kr (1%)
26. apr. 20261.347 kr8 kr (1%)
25. apr. 20261.355 kr9 kr (1%)
23. apr. 20261.364 kr5 kr (0%)
17. apr. 20261.369 kr5 kr (0%)
9. apr. 20261.364 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret