Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi U7 Outdoor - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loft/pælmonterbar

UbiquitiNetværkEAN: 0810084695531
Pris fra 1.641 krtil 2.419 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 778 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.528 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi U7 Outdoor - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loft/pælmonterbar og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1641 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi U7 Outdoor Trådløs forbindelse Hvid
1.641 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi U7 Outdoor Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi U7 Outdoor - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loft/pælmonterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: U7-OUTDOOR
EAN: 0810084695531
Varenr.: 1002285546
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi U7 Outdoor - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loft/pælmonterbar
1.648 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Ubiquti U7 Outdoor adgangspunkt
1.649 kr
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti UniFi U7 Outdoor
1.749 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi U7 Outdoor - WiFi 7 udendrs Access Point (IP-klassificeret)
1.755 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi U7 Outdoor Wifi 7 Accesss Point
-0%1.786 kr
Før 1.786,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Access Point U7 Outdoor
1.894 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi U7 Outdoor Trådløs forbindelse Hvid
2.039 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi‑Fi access point Ubiquiti UniFi U7 Outdoor 5 GHz
-8%2.399 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi‑Fi access point Ubiquiti UniFi U7 Outdoor 5 GHz
-8%2.419 kr
Før 2.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi U7 Outdoor - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loft/pælmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi U7 Outdoor - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loft/pælmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.641 kr1.641 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.648 kr1.648 krKøb
3Komplett DK1.649 kr1.649 krKøb
4COMTEK1.749 kr1.749 krKøb
5WATTOO.DK1.755 kr1.755 krKøb
6Dustin DK1.786 kr1.872,25 krKøb
7Proshop DK1.894 kr1.894 krKøb
8Ultrashop2.039 kr2.039 krKøb
9Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
10Vivas DK2.419 kr2.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi U7 Outdoor - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loft/pælmonterbar

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi U7 Outdoor - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loft/pælmonterbar i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.508 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 1.648 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.558 kr.

Den nuværende pris på 1.641 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Ubiquiti UniFi U7 Outdoor - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loft/pælmonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Ubiquiti UniFi U7 Outdoor - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loft/pælmonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.641 kr7 kr (0%)
6. maj 20261.648 kr17 kr (1%)
5. maj 20261.631 kr25 kr (2%)
3. maj 20261.606 kr77 kr (5%)
2. maj 20261.529 kr9 kr (1%)
30. apr. 20261.538 kr10 kr (1%)
26. apr. 20261.528 kr7 kr (0%)
25. apr. 20261.535 kr9 kr (1%)
24. apr. 20261.544 kr8 kr (1%)
21. apr. 20261.536 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret