Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi U7 Long-Range - Trådløs forbindelse - kompakt - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loftsmonterbar - for P/N: UACC-POE+-2.5G, USW-Flex-2.5G-8-PoE

UbiquitiNetværkEAN: 0810177161929
Pris fra 1.249 krtil 1.539 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 290 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.174 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi U7 Long-Range - Trådløs forbindelse - kompakt - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loftsmonterbar - for P/N: UACC-POE+-2.5G, USW-Flex-2.5G-8-PoE og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1249 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi U7 Long Range Access Point
1.249 kr
Til butik
Ubiquiti Unifi U7 Long Range Access Point billede

Produktinformation

Dual-band WiFi 6, op til 7300 Mbps samlet throughput Dækker 160 m² og understøtter op til 300 samtidige brugere 2,5 GbE PoE-uplink forenkler implementering og forbedrer backhaul Mesh, band steering og hurtig roaming holder brugerne forbundet Enterprise-funktioner som RADIUS, VLAN, PPSK og hastighedsbegrænsning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Access points
Artikel nr.: U7-LR
EAN: 0810177161929
Varenr.: 5020053905
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti U7 Long-Range Trådløs forbindelse 2,4/5GHz WiFi 7
1.255 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi U7 Long-Range - Trådløs forbindelse - kompakt - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loftsmonterbar - for P/N: UACC-POE+-2.5G, USW-Flex-2.5G-8-PoE
1.296 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Access Point U7 Long-Range
1.317 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi U7 - LR access point
1.390 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti U7 Long-Range - Access Point - Hvid WiFi Access Point - GEEKD.dk
1.415 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
WiFi access point Ubiquiti U7 Long?Range - Wi?Fi 7, 2,4/5 GHz
1.439 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
WiFi access point Ubiquiti U7 Long?Range - Wi?Fi 7, 2,4/5 GHz
1.459 kr
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti UniFi U7 Long-Range - U7 LR Access Point
1.495 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti U7 Long-Range Trådløs forbindelse 2,4/5GHz WiFi 7
1.539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi U7 Long-Range - Trådløs forbindelse - kompakt - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loftsmonterbar - for P/N: UACC-POE+-2.5G, USW-Flex-2.5G-8-PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi U7 Long-Range - Trådløs forbindelse - kompakt - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loftsmonterbar - for P/N: UACC-POE+-2.5G, USW-Flex-2.5G-8-PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK1.249 kr1.335,25 krKøb
2CompuMail DK1.255 kr1.255 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.296 kr1.296 krKøb
4Proshop DK1.317 kr1.317 krKøb
5Komplett DK1.390 kr1.390 krKøb
6Geekd1.415 kr1.415 krKøb
7Boligcenter DK1.439 kr1.439 krKøb
8Vivas DK1.459 kr1.528 krKøb
9COMTEK1.495 kr1.495 krKøb
10Ultrashop1.539 kr1.539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi U7 Long-Range - Trådløs forbindelse - kompakt - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loftsmonterbar - for P/N: UACC-POE+-2.5G, USW-Flex-2.5G-8-PoE

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi U7 Long-Range - Trådløs forbindelse - kompakt - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loftsmonterbar - for P/N: UACC-POE+-2.5G, USW-Flex-2.5G-8-PoE i 187 dage. Laveste pris i perioden er 1.174 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 1.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.214 kr.

Den nuværende pris på 1.249 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Ubiquiti UniFi U7 Long-Range - Trådløs forbindelse - kompakt - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loftsmonterbar - for P/N: UACC-POE+-2.5G, USW-Flex-2.5G-8-PoE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Ubiquiti UniFi U7 Long-Range - Trådløs forbindelse - kompakt - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loftsmonterbar - for P/N: UACC-POE+-2.5G, USW-Flex-2.5G-8-PoE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20261.249 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.240 kr8 kr (1%)
14. maj 20261.248 kr12 kr (1%)
13. maj 20261.236 kr4 kr (0%)
12. maj 20261.240 kr27 kr (2%)
11. maj 20261.213 kr20 kr (2%)
10. maj 20261.233 kr28 kr (2%)
9. maj 20261.205 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.204 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.205 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret