Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi Pro XG 24 Switch 24-porte 25 Gigabit Ethernet / 10 Gigabit Ethernet / 5 Gigabit Ethernet / 2.5 Gigabit Ethernet / Gigabit Ethernet

UbiquitiNetværkEAN: 0810177160779
Pris fra 8.423 krtil 10.119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.696 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.287 kr 25. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi Pro XG 24 Switch 24-porte 25 Gigabit Ethernet / 10 Gigabit Ethernet / 5 Gigabit Ethernet / 2.5 Gigabit Ethernet / Gigabit Ethernet og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8423 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi Pro XG 24 Switch 24-porte 25 Gigabit Ethernet / 10 Gigabit Ethernet / 5 Gigabit Ethernet / 2.5 Gigabit Ethernet / Gigabit Ethernet
8.423 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Pro XG 24 Switch 24-porte 25 Gigabit Ethernet / 10 Gigabit Ethernet / 5 Gigabit Ethernet / 2.5 Gigabit Ethernet / Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi Pro XG 24 - Switch - L3 - Administreret - 8 x 10/100/1000/2.5G + 16 x 10/100/1000/2.5G/5G/10G + 2 x 25 Gigabit SFP28 - monterbar på stativ - for P/N: UACC-CABLE-PATCH-EL-0.15M-W, UACC-DAC-SFP28-1M, UACC-OM-SFP28-LR, UACC-OM-SFP28-SR

Produktspecifikationer

Artikel nr.: USW-Pro-XG-24
EAN: 0810177160779
Varenr.: 1003447626
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Switch Pro XG 24
9.129 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Switch Pro XG 24 billede

Produktinformation

Switch, L3, Administreret, 8 x 10/100/1000/2.5G + 16 x 10/100/1000/2.5G/5G/10G + 2 x 25 Gigabit SFP28, monterbar på stativ, for P/N: UACC-CABLE-PATCH-EL-0.15M-W, UACC-DAC-SFP28-1M, UACC-OM-SFP28-LR, UACC-OM-SFP28-SR

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Switch
Artikel nr.: USW-Pro-XG-24
EAN: 0810177160779
Varenr.: 3406099
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi Pro XG 24 Switch 24-porte 25 Gigabit Ethernet / 10 Gigabit Ethernet / 5 Gigabit Ethernet / 2.5 Gigabit Ethernet
9.749 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Pro XG 24 Switch 24-porte 25 Gigabit Ethernet / 10 Gigabit Ethernet / 5 Gigabit Ethernet / 2.5 Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi Pro XG 24 Switch Opgrader dit netværk med Ubiquiti UniFi Pro XG 24 Switch, en kraftfuld 24-ports switch, der understøtter både 25 Gigabit og 10 Gigabit Ethernet til maksimal ydeevne. Denne switch er designet til at imødekomme de mest kræven...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværksswitche
EAN: 0810177160779
Varenr.: 116464
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Pro Xg 24
9.874 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ubiquiti UniFi Pro XG 24 - Managed L2/L3 10G switch, 1U, grå
-1%10.099 kr
Før 10.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti UniFi Pro XG 24 - Managed L2/L3 10G switch, 1U, grå
-1%10.119 kr
Før 10.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Pro XG 24 Switch 24-porte 25 Gigabit Ethernet / 10 Gigabit Ethernet / 5 Gigabit Ethernet / 2.5 Gigabit Ethernet / Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Pro XG 24 Switch 24-porte 25 Gigabit Ethernet / 10 Gigabit Ethernet / 5 Gigabit Ethernet / 2.5 Gigabit Ethernet / Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.423 kr8.423 krKøb
2Proshop DK9.129 kr9.129 krKøb
3Ultrashop9.749 kr9.749 krKøb
4Dustin DK9.874 kr9.960,25 krKøb
5Boligcenter DK10.099 kr10.099 krKøb
6Vivas DK10.119 kr10.358 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi Pro XG 24 Switch 24-porte 25 Gigabit Ethernet / 10 Gigabit Ethernet / 5 Gigabit Ethernet / 2.5 Gigabit Ethernet / Gigabit Ethernet

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi Pro XG 24 Switch 24-porte 25 Gigabit Ethernet / 10 Gigabit Ethernet / 5 Gigabit Ethernet / 2.5 Gigabit Ethernet / Gigabit Ethernet i 124 dage. Laveste pris i perioden er 7.892 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 10.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.749 kr.

Den nuværende pris på 8.423 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi Pro XG 24 Switch 24-porte 25 Gigabit Ethernet / 10 Gigabit Ethernet / 5 Gigabit Ethernet / 2.5 Gigabit Ethernet / Gigabit Ethernet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi Pro XG 24 Switch 24-porte 25 Gigabit Ethernet / 10 Gigabit Ethernet / 5 Gigabit Ethernet / 2.5 Gigabit Ethernet / Gigabit Ethernet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20268.423 kr43 kr (1%)
1. jun. 20268.380 kr13 kr (0%)
31. maj 20268.393 kr20 kr (0%)
30. maj 20268.413 kr16 kr (0%)
29. maj 20268.397 kr549 kr (6%)
28. maj 20268.946 kr469 kr (5%)
27. maj 20269.415 kr49 kr (1%)
26. maj 20269.366 kr1.079 kr (13%)
25. maj 20268.287 kr1.090 kr (12%)
24. maj 20269.377 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret