Gå til hovedindhold

TVS Eldo 4 håndklædetørrer 1400 x 345 mm i poleret rustfrit stål med timer funktion

TVSSanitetEAN: 5704263990188
Pris fra 2.249 krtil 2.994 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 745 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.068 kr 25. apr.

Sammenlign priser på TVS Eldo 4 håndklædetørrer 1400 x 345 mm i poleret rustfrit stål med timer funktion og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2249 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
TVS Eldo 4 håndklædetørrer, el, 34,5x140 cm, poleret rustfrit stål
-10%2.249 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TVS Eldo 4 håndklædetørrer, el, 34,5x140 cm, poleret rustfrit stål billede

Produktinformation

TVS Eldo 4 håndklædetørrer med el og timer-funktion Denne TVS Eldo 4 håndklædetørrer er i et klassisk design, som vil passe smukt ind i de fleste badeværelser. Dette flotte design gør, at dine håndklæder vil få et elegant sted at tørre, hvilket vil give d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: stainless steel (polished)
Størrelse: 1400 x 345 mm
EAN: 5704263990188
Varenr.: 330694340
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
TVS Eldo 4 håndklædetørrer, el, 34,5x140 cm, poleret rustfrit stål
2.499 kr
Til butik
TVS Eldo 4 håndklædetørrer, el, 34,5x140 cm, poleret rustfrit stål billede

Produktinformation

Håndklædetørrer i poleret rustfrit stål komfort og luksus til dit badeværelse Drømmer du om lune, tørre håndklæder, der altid er klar til dig og familien? Med denne håndklædetørrer i poleret rustfrit stål får du ikke bare et praktisk element i hverdagen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Varme
Farve: stainless steel (polished)
Størrelse: 1400 x 345 mm
EAN: 5704263990188
Varenr.: 330694340
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
TVS Eldo 4 håndklædetørrer 1400 x 345 mm i poleret rustfrit stål med timer funktion
2.499 kr
Til butik
TVS Eldo 4 håndklædetørrer 1400 x 345 mm i poleret rustfrit stål med timer funktion billede

Produktinformation

Håndklæderadiator model Eldo 4 fra TVS med indbygget termostat samt timer funktion for indstilling af tørretid. Håndklæderadiatoren har 8 kroge til ophæng af håndklæder. Radiatoren kræver ikke vandpåfyldning da den er med el-tråd. Eldo er en el-radiator l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Varme
Farve: stainless steel (polished)
Størrelse: 1400 x 345 mm
EAN: 5704263990188
Varenr.: 330694340
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
TVS Eldo 4 håndklædetørrer, el, 34,5x140 cm, poleret rustfrit stål
-0%2.524 kr
Før 2.533 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TVS eldo 4 m/timer el håndklæd - med timer og 8 kroge
2.537 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TVS eldo 4 el håndklæderadiator 1400 x 345 mm med timer og 8 kroge Rustfri
2.675 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TVS ELDO 4 med timer
2.950,15 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tvs eldo 4 el håndklæderadiator 1400 x 345 mm med timer og 8 kroge. rustfri
2.994 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TVS Eldo 4 håndklædetørrer 1400 x 345 mm i poleret rustfrit stål med timer funktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TVS Eldo 4 håndklædetørrer 1400 x 345 mm i poleret rustfrit stål med timer funktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS2.249 kr2.249 krKøb
2Greenline2.499 kr2.499 krKøb
3LavprisEl2.499 kr2.499 krKøb
4BilligVVS DK2.524 kr2.524 krKøb
5CS MEGASTORE DK2.537 kr2.537 krKøb
6Proshop DK2.675 kr2.675 krKøb
7EL-GROSSISTEN2.950,15 kr2.950,15 krKøb
8Elvvs.dk2.994 kr2.994 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TVS Eldo 4 håndklædetørrer 1400 x 345 mm i poleret rustfrit stål med timer funktion

PriceData har fulgt prisen på TVS Eldo 4 håndklædetørrer 1400 x 345 mm i poleret rustfrit stål med timer funktion i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.068 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 2.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.335 kr.

Den nuværende pris på 2.249 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for TVS Eldo 4 håndklædetørrer 1400 x 345 mm i poleret rustfrit stål med timer funktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for TVS Eldo 4 håndklædetørrer 1400 x 345 mm i poleret rustfrit stål med timer funktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.249 kr111 kr (5%)
26. maj 20262.360 kr111 kr (5%)
17. maj 20262.249 kr50 kr (2%)
16. maj 20262.299 kr50 kr (2%)
10. maj 20262.249 kr50 kr (2%)
9. maj 20262.299 kr50 kr (2%)
3. maj 20262.249 kr90 kr (4%)
29. apr. 20262.339 kr271 kr (13%)
25. apr. 20262.068 kr271 kr (12%)
18. apr. 20262.339 kr160 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret