Gå til hovedindhold

Tvs el eldo 1 håndklæderadiator hvid timer 1400 x 60 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap

TVSSanitetEAN: 5704263990416
Pris fra 1.099 krtil 1.535 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 436 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tvs el eldo 1 håndklæderadiator hvid timer 1400 x 60 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1099 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
TVS Eldo 1 håndklædetørrer med timer f/ el-tilslutning, hvid
1.099 kr
Til butik
TVS Eldo 1 håndklædetørrer med timer f/ el-tilslutning, hvid billede

Produktinformation

TVS Eldo 1 el-håndklæderadiator med indbygget termostat der holder konstant temperatur på 45 - 55 grader og 2 flotte kroge til ophæng af håndklæder. Der er afbryder på bagsiden så du nemt kan slukke helt for håndklæderadiatoren, eller benytte timerfunktio...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Varme
Farve: white
Størrelse: 60x1400x120 mm
EAN: 5704263990416
Varenr.: 330694401
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TVS eldo 1 hvid timer, 1400 x 60 mm
1.312,56 kr
Til butik
TVS eldo 1 hvid timer, 1400 x 60 mm billede

Produktinformation

Eldo er en el-radiator lavet med el-tråd, og påfyldning af vand kræves derfor ikke.Håndklædetørreren er forsynet med en indbygget termostat, der holder den på omkring 45-55 grader. På fronten sidder et panel hvor du kan tænde/slukke for håndklædetørren. T...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 5704263990416
Varenr.: 15843356279119
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tvs el eldo 1 håndklæderadiator hvid timer 1400 x 60 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap
1.331 kr
Til butik
Tvs el eldo 1 håndklæderadiator hvid timer 1400 x 60 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap billede

Produktinformation

TVS model ELDO i hvid.Der er indbygget en termostat I håndklædetørrerne, der holder dem på mellem 45 og 55 grader.Model ELDO med timer har desuden en indbygget timer-funktion, hvor du kan vælge, at tørreren skal slukke efter 2 eller 4 timer, hvis du ikke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndklædetørrer til el
EAN: 5704263990416
Varenr.: 2639723
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
TVS Eldo 1 håndklædetørrer, el, 6x140 cm, hvid
1.381 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TVS Eldo 1 håndklædetørrer, el, 6x140 cm, hvid
1.399 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
TVS Eldo 1 håndklædetørrer, el, 6x140 cm, hvid
-10%1.439 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndklædetørrer Eldo 1-T 1400-60 hvid
1.473 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
TVS Eldo 1 håndklædetørrer, el, 6x140 cm, hvid
1.535 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tvs el eldo 1 håndklæderadiator hvid timer 1400 x 60 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tvs el eldo 1 håndklæderadiator hvid timer 1400 x 60 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.099 kr1.099 krKøb
2EL-GROSSISTEN1.312,56 kr1.312,56 krKøb
3Elvvs.dk1.331 kr1.331 krKøb
4BilligVVS DK1.381 kr1.381 krKøb
5LavprisVVS1.399 kr1.399 krKøb
6CompletVVS1.439 kr1.439 krKøb
7CS MEGASTORE DK1.473 kr1.473 krKøb
8Greenline1.535 kr1.535 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tvs el eldo 1 håndklæderadiator hvid timer 1400 x 60 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap

PriceData har fulgt prisen på Tvs el eldo 1 håndklæderadiator hvid timer 1400 x 60 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap i 184 dage. Laveste pris i perioden er 874,13 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 1.439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.294 kr.

Den nuværende pris på 1.099 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Tvs el eldo 1 håndklæderadiator hvid timer 1400 x 60 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Tvs el eldo 1 håndklæderadiator hvid timer 1400 x 60 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20261.099 kr254 kr (19%)
11. maj 20261.353 kr254 kr (23%)
4. maj 20261.099 kr100 kr (8%)
24. apr. 20261.199 kr60 kr (5%)
23. apr. 20261.259 kr60 kr (5%)
2. mar. 20261.199 kr200 kr (14%)
1. mar. 20261.399 kr11 kr (1%)
28. feb. 20261.388 kr1 kr (0%)
27. feb. 20261.389 kr1 kr (0%)
13. feb. 20261.388 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret