Gå til hovedindhold

TVS el håndklæderadiator eldo 9 hvid timer 860 x 530 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap

TVSSanitetEAN: 5704263990454
Pris fra 1.529 krtil 2.118,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 589,75 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.365 kr 25. apr.

Sammenlign priser på TVS el håndklæderadiator eldo 9 hvid timer 860 x 530 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1529 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
TVS Eldo 9 håndklædetørrer, el, 53x86 cm, hvid
-10%1.529 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TVS Eldo 9 håndklædetørrer, el, 53x86 cm, hvid billede

Produktinformation

TVS Eldo 9 Buet håndklædetørrer med el og timer-funktion Denne TVS Eldo 9 Buet håndklædetørrer er i et buet design, som vil passe smukt ind i de fleste badeværelser. Dette flotte design gør, at dine håndklæder vil få et elegant sted at tørre, hvilket vil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: white
Størrelse: 860 x 530 x 120 mm
EAN: 5704263990454
Varenr.: 330694453
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
TVS Eldo 9 håndklædetørrer, el, 53x86 cm, hvid
1.599 kr
Til butik
TVS Eldo 9 håndklædetørrer, el, 53x86 cm, hvid billede

Produktinformation

Håndklædetørrer i hvidt stål komfort og velvære til dit badeværelse Giv dig selv følelsen af luksus i hverdagen med denne håndklædetørrer i hvidt rustfrit stål. Her får du ikke bare varme håndklæder, men også et mere indbydende badeværelse, hvor komfort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Varme
Farve: white
Størrelse: 860 x 530 x 120 mm
EAN: 5704263990454
Varenr.: 330694453
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
TVS Eldo 9 Buet Håndklædetørrer med timer f/El-tilslutning 860 x 530 mm, Hvid
1.599 kr
Til butik
TVS Eldo 9 Buet Håndklædetørrer med timer f/El-tilslutning 860 x 530 mm, Hvid billede

Produktinformation

TVS Eldo 9 Buet el-håndklæderadiator med timerfunktion Model Eldo er en el-radiator, der er lavet med eltråd, så der ikke kræves påfyldning af vand. Farve: hvid Afstand mellem lodrette rørsektioner: 120 mm Strømforbrug: 100 watt Bredde: 530 mm Højde: 860...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Varme
Farve: white
Størrelse: 860 x 530 x 120 mm
EAN: 5704263990454
Varenr.: 330694453
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
TVS Eldo 9 håndklædetørrer, el, 53x86 cm, hvid
1.646 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TVS Eldo 9 håndklædetørrer, el, 53x86 cm, hvid
1.646 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TVS eldo 9 hvid timer, 860 x 530 mm
1.887,57 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TVS el eldo 9 hvid timer - 860 x 530 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap
1.997 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TVS el håndklæderadiator eldo 9 hvid timer 860 x 530 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap
2.118,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TVS el håndklæderadiator eldo 9 hvid timer 860 x 530 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TVS el håndklæderadiator eldo 9 hvid timer 860 x 530 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS1.529 kr1.529 krKøb
2Greenline1.599 kr1.599 krKøb
3LavprisEl1.599 kr1.599 krKøb
4BilligVVS DK1.646 kr1.646 krKøb
5LavprisVVS1.646 kr1.646 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.887,57 kr1.887,57 krKøb
7CS MEGASTORE DK1.997 kr2.196 krKøb
8vvsfittings.dk2.118,75 kr2.118,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TVS el håndklæderadiator eldo 9 hvid timer 860 x 530 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap

PriceData har fulgt prisen på TVS el håndklæderadiator eldo 9 hvid timer 860 x 530 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.365 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.575 kr.

Den nuværende pris på 1.529 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for TVS el håndklæderadiator eldo 9 hvid timer 860 x 530 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for TVS el håndklæderadiator eldo 9 hvid timer 860 x 530 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.529 kr70 kr (4%)
26. maj 20261.599 kr70 kr (5%)
18. maj 20261.529 kr30 kr (2%)
12. maj 20261.499 kr30 kr (2%)
11. maj 20261.529 kr30 kr (2%)
4. maj 20261.499 kr30 kr (2%)
3. maj 20261.529 kr90 kr (6%)
29. apr. 20261.619 kr254 kr (19%)
25. apr. 20261.365 kr254 kr (16%)
18. apr. 20261.619 kr71 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret