Gå til hovedindhold

Antidark Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - White

AntidarkLamperEAN: 5706872031238
Pris fra 537 krtil 859 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 322 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - White og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 537 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TUBE FLEX pendel, hvid
-37%537 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TUBE FLEX pendel, hvid billede

Produktinformation

ANTIDARK TUBE FLEX pendel, hvid TUBE FLEX pendel er enkel i stilen - med rene linjer i sit udtryk. Brug den f.eks. som køkkenlampe. Lyskilde: GU10 max 8W Mål: Ø6 cm x H35 cm 3 m hvid tekstilledning Materiale: Metal Ekstra frontring medfølger

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
Farve: Hvid
EAN: 5706872031238
Varenr.: 2-314-01-1
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Tube Flex pendel, hvid, H35 cm
537 kr
Til butik
Antidark Tube Flex pendel, hvid, H35 cm billede

Produktinformation

Stilren Tube Flex pendel i hvid - minimalistisk belysning til dit hjem Drømmer du om et hjem, hvor lys og indretning smelter sammen? Med denne hvide Tube Flex pendel får du en smuk, enkel lampe, der diskret løfter stemningen i rummet. Formen er stram og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Lampetyper
Farve: white
Størrelse: H35 cm; Ø6 cm; Canopy Ø10 cm; Cable length 3 m
EAN: 5706872031238
Varenr.: 6641102840
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Tube Flex pendel, hvid, H35 cm
609 kr
Til butik
Antidark Tube Flex pendel, hvid, H35 cm billede

Produktinformation

Stilren tube pendel i hvidt metal til moderne indretningLeder du efter en lampe, der giver dit hjem et let og roligt udtryk? Denne hvide tube pendel fra Antidark er skabt til dig, der værdsætter rene linjer og diskret design i hverdagen. Med sin længde på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: H35 cm; Ø6 cm; Canopy Ø10 cm; Cable length 3 m
EAN: 5706872031238
Varenr.: 6641102840
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tube Flex Pendel Hvid ANTIDARK - Stue - Metal
-23%665 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - White
859 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk537 kr537 krKøb
2LampeGuru.dk537 kr537 krKøb
3Greenline609 kr609 krKøb
4Lampemesteren DK665 kr665 krKøb
5Antidark859 kr859 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - White

PriceData har fulgt prisen på Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - White i 157 dage. Laveste pris i perioden er 537 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 835 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 618 kr.

Den nuværende pris på 537 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - White. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - White de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026537 kr30 kr (5%)
15. maj 2026567 kr17 kr (3%)
3. apr. 2026584 kr17 kr (3%)
28. mar. 2026601 kr42 kr (8%)
22. mar. 2026559 kr17 kr (3%)
2. mar. 2026576 kr8 kr (1%)
8. feb. 2026584 kr65 kr (10%)
4. feb. 2026649 kr20 kr (3%)
7. jan. 2026629 kr8 kr (1%)
6. jan. 2026621 kr214 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret