Gå til hovedindhold

Antidark Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Brass

AntidarkLamperEAN: 5706872026562
Pris fra 537 krtil 876,04 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 339,04 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 503 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Brass og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 537 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TUBE FLEX pendel, messing
-37%537 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TUBE FLEX pendel, messing billede

Produktinformation

ANTIDARK TUBE FLEX pendel, messing TUBE FLEX pendel er enkel i stilen - med rene linjer i sit udtryk. Brug den f.eks. som køkkenlampe. Lyskilde: GU10 max 8W Mål: Ø6 cm x H35 cm 3 m sort tekstilledning Materiale: Metal Ekstra frontring medfølger

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
EAN: 5706872026562
Varenr.: 2-314-01-4
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Tube Flex pendel, messing, H35 cm
537 kr
Til butik
Antidark Tube Flex pendel, messing, H35 cm billede

Produktinformation

Pendel i messing med minimalistisk udtryk - Antidark Tube Flex Antidark Tube Flex pendel i messing er skabt til dig, der ønsker at give dit hjem et let og stilfuldt løft. Med sit rene rørdesign og varme metaltone sætter lampen et diskret, men markant pr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Lampetyper
Farve: gold
Størrelse: 35 cm
EAN: 5706872026562
Varenr.: 6641102866
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tube Flex Pendel Messing ANTIDARK - Stue - Metal
-31%589 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tube Flex Pendel Messing ANTIDARK - Stue - Metal billede

Produktinformation

Tube Pendel Flex Brass fra de danske designere hos Antidark er en pendellampe der tilhører deres smarte og elegante skinnesystem Designline. Serien indeholder et væld af spotlamper, skinner i forskellige længder, samlinger og pendler, og gør, at du kan sammensætte og bygge lige præcist den skinneløsning, som dit lokale kalder på! Tube Flex Pendant synger videre i den tone, som Antidark har sat med resten af Designline serien; lampen er utroligt elegant, og det er let at mærke, at det er danske designere der står bag. Det minimalistiske får højsædet i lampens udtryk, og det smarte og simple tubulære design betyder, at du med Tube Flex Pendant får pendel, der imponerer uden at stjæle opmærksomhed fra det, den skal belyse.

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Pendler
Materiale: Metal
Artikel nr.: 2-314-01-4
EAN: 5706872026562
Varenr.: 70006833
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Tube Flex pendel, messing, H35 cm
609 kr
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Brass
859 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ANTIDARK Tube Flex L35, Pendel, messing
876,04 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Brass koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Brass koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk537 kr537 krKøb
2LampeGuru.dk537 kr537 krKøb
3Lampemesteren DK589 kr589 krKøb
4Greenline609 kr609 krKøb
5Antidark859 kr859 krKøb
6EL-GROSSISTEN876,04 kr876,04 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Brass

PriceData har fulgt prisen på Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Brass i 146 dage. Laveste pris i perioden er 503 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 584 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 560 kr.

Den nuværende pris på 537 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Brass. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Brass de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026537 kr22 kr (4%)
20. apr. 2026559 kr25 kr (4%)
19. apr. 2026584 kr25 kr (4%)
3. apr. 2026559 kr56 kr (11%)
3. mar. 2026503 kr73 kr (13%)
28. feb. 2026576 kr3 kr (1%)
26. feb. 2026579 kr6 kr (1%)
7. feb. 2026573 kr14 kr (3%)
6. feb. 2026559 kr14 kr (2%)
5. feb. 2026573 kr14 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret