Gå til hovedindhold

Antidark Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Rosegold

AntidarkLamperEAN: 5706872026678
Pris fra 537 krtil 859 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 322 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Rosegold og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 537 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TUBE FLEX pendel, rose gold
-37%537 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TUBE FLEX pendel, rose gold billede

Produktinformation

ANTIDARK TUBE FLEX pendel, rose gold TUBE FLEX pendel er enkel i stilen - med rene linjer i sit udtryk. Brug den f.eks. som køkkenlampe. Lyskilde: GU10 max 8W Mål: Ø6 cm x H35 cm 3 m sort tekstilledning Materiale: Metal Ekstra frontring medfølger

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
EAN: 5706872026678
Varenr.: 2-314-01-5
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tube Flex Pendel Rose Guld ANTIDARK - Stue - Metal
-31%589 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tube Flex Pendel Rose Guld ANTIDARK - Stue - Metal billede

Produktinformation

Tube Pendel Flex Rose Gold fra de danske designere hos Antidark er en pendellampe der tilhører deres smarte og elegante skinnesystem Designline. Serien indeholder et væld af spotlamper, skinner i forskellige længder, samlinger og pendler, og gør, at du kan sammensætte og bygge lige præcist den skinneløsning, som dit lokale kalder på! Tube Flex Pendant synger videre i den tone, som Antidark har sat med resten af Designline serien; lampen er utroligt elegant, og det er let at mærke, at det er danske designere der står bag. Det minimalistiske får højsædet i lampens udtryk, og det smarte og simple tubulære design betyder, at du med Tube Flex Pendant får pendel, der imponerer uden at stjæle opmærksomhed fra det, den skal belyse.

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Pendler
Materiale: Metal
Artikel nr.: 2-314-01-5
EAN: 5706872026678
Varenr.: 70007561
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Tube Flex pendel, rødguld, H35 cm
609 kr
Til butik
Antidark Tube Flex pendel, rødguld, H35 cm billede

Produktinformation

Stilren tube pendel i rødguld til moderne hjem Med denne tube pendel i rødguld får du en belysningsløsning, der forener enkelhed med varme og karakter. Den slanke form og det silkebløde metaludtryk gør lampen til et naturligt midtpunkt over køkkenøen, spi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Indendørslamper
Farve: rose gold
Størrelse: 35 cm
EAN: 5706872026678
Varenr.: 6641102879
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Tube Flex pendel, rødguld, H35 cm
829 kr
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Rosegold
859 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Rosegold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Rosegold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk537 kr537 krKøb
2Lampemesteren DK589 kr589 krKøb
3Greenline609 kr609 krKøb
4LampeGuru.dk829 kr829 krKøb
5Antidark859 kr859 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Rosegold

PriceData har fulgt prisen på Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Rosegold i 171 dage. Laveste pris i perioden er 537 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 589 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 572 kr.

Den nuværende pris på 537 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Rosegold. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Rosegold de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026537 kr30 kr (5%)
17. maj 2026567 kr22 kr (4%)
16. maj 2026589 kr22 kr (4%)
14. maj 2026567 kr17 kr (3%)
13. maj 2026584 kr25 kr (4%)
10. maj 2026559 kr25 kr (4%)
7. maj 2026584 kr25 kr (4%)
3. maj 2026559 kr30 kr (5%)
2. maj 2026589 kr30 kr (5%)
21. apr. 2026559 kr30 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret