Gå til hovedindhold

Antidark Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Black

AntidarkLamperEAN: 5706872026784
Pris fra 537 krtil 876,04 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 339,04 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Black og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 537 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TUBE FLEX pendel, sort
-37%537 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TUBE FLEX pendel, sort billede

Produktinformation

ANTIDARK TUBE FLEX pendel, sort TUBE FLEX pendel er enkel i stilen - med rene linjer i sit udtryk. Brug den f.eks. som køkkenlampe. Lyskilde: GU10 max 8W Mål: Ø6 cm x H35 cm 3 m sort tekstilledning Materiale: Metal Ekstra frontring medfølger

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
Farve: Sort
EAN: 5706872026784
Varenr.: 2-314-01-2
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Tube Flex pendel, sort, H35 cm
537 kr
Til butik
Antidark Tube Flex pendel, sort, H35 cm billede

Produktinformation

Stilren Tube Flex pendel i sort - minimalistisk belysning til dit hjemDrømmer du om et enkelt og stilfuldt lys, der kan løfte stemningen i køkkenet eller stuen? Med denne Tube Flex pendel i sort får du en lampe, der balancerer det rå og moderne udtryk m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Lampetyper
Farve: black
Størrelse: L 35 cm x Ø 6 cm
EAN: 5706872026784
Varenr.: 6641102853
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tube Flex Pendel Sort ANTIDARK - Stue - Metal
-31%589 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tube Flex Pendel Sort ANTIDARK - Stue - Metal billede

Produktinformation

Tube Pendel Flex Black fra de danske designere hos Antidark er en pendellampe der tilhører deres smarte og elegante skinnesystem Designline. Serien indeholder et væld af spotlamper, skinner i forskellige længder, samlinger og pendler, og gør, at du kan sammensætte og bygge lige præcist den skinneløsning, som dit lokale kalder på! Tube Flex Pendant synger videre i den tone, som Antidark har sat med resten af Designline serien; lampen er utroligt elegant, og det er let at mærke, at det er danske designere der står bag. Det minimalistiske får højsædet i lampens udtryk, og det smarte og simple tubulære design betyder, at du med Tube Flex Pendant får pendel, der imponerer uden at stjæle opmærksomhed fra det, den skal belyse.

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Pendler
Materiale: Metal
Artikel nr.: 2-314-01-2
EAN: 5706872026784
Varenr.: 70006805
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Tube Flex pendel, sort, H35 cm
609 kr
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Black
859 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ANTIDARK Tube Flex L35, Pendel, sort
876,04 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk537 kr537 krKøb
2LampeGuru.dk537 kr537 krKøb
3Lampemesteren DK589 kr589 krKøb
4Greenline609 kr609 krKøb
5Antidark859 kr859 krKøb
6EL-GROSSISTEN876,04 kr876,04 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Black

PriceData har fulgt prisen på Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Black i 181 dage. Laveste pris i perioden er 537 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 585 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 571 kr.

Den nuværende pris på 537 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Tube Flex Pendant - Tube Flex Pendant L35 GU10 - Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026537 kr30 kr (5%)
17. maj 2026567 kr8 kr (1%)
16. maj 2026559 kr8 kr (1%)
15. maj 2026567 kr8 kr (1%)
10. maj 2026559 kr25 kr (4%)
8. maj 2026584 kr25 kr (4%)
15. apr. 2026559 kr25 kr (4%)
14. apr. 2026584 kr25 kr (4%)
21. mar. 2026559 kr17 kr (3%)
1. mar. 2026576 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret