Gå til hovedindhold

Antidark Tube Flex Pendant S25 - Tube Flex Pendant S25 GU10 - Brass

AntidarkLamperEAN: 5706872037018
Pris fra 559 krtil 876,04 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 317,04 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 503 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Tube Flex Pendant S25 - Tube Flex Pendant S25 GU10 - Brass og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 559 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TUBE FLEX pendel S25, messing
-35%559 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TUBE FLEX pendel S25, messing billede

Produktinformation

ANTIDARK TUBE FLEX pendel S25, messing TUBE FLEX pendel S25 er enkel i stilen - med rene linjer i sit udtryk. Den er 10 cm kortere end den populære Tube Flex pendel, hvilket også gør den let tilpasselig i indretningen. Brug den eksempelvis som køkkenlampe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
EAN: 5706872037018
Varenr.: 2-314-02-4
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Tube Flex pendel, messing, H25 cm
559 kr
Til butik
Antidark Tube Flex pendel, messing, H25 cm billede

Produktinformation

Pendel i messing med minimalistisk udtryk - Antidark Tube Flex Antidark Tube Flex pendel i messing er skabt til dig, der ønsker at give dit hjem et let og stilfuldt løft. Med sit rene rørdesign og varme metaltone sætter lampen et diskret, men markant pr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Lampetyper
Farve: brass
Størrelse: L25 cm x Ø6 cm
EAN: 5706872037018
Varenr.: 6641102918
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tube Flex Pendel Short Messing ANTIDARK - Stue - Metal
-31%589 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tube Flex Pendel Short Messing ANTIDARK - Stue - Metal billede

Produktinformation

Tube Flex Pendel Short Brass præsenterer sig i et slankt design, der beriger den eksisterende belysning med et stilfuldt touch. Lampen har en helt enkel, cylindrisk form med en monokrom overfladefinish, der nemt kan integreres i det eksisterende farvekoncept. Det enkle designkoncept og den simplistiske udformning gør lampen oplagt til moderne indretninger. Lyset udsendes fra en åbning på undersiden i en fokuseret kegle, hvorfor denne pendel er oplagt til belysning af mindre borde, kommoder og andre overflader eller som stilfuldt supplement til grundbelysningen. Lampen kan også nemt monteres med andre pendler i enten matchende eller kontrasterende form og dermed danne en dekorativ klynge. Tube Flex Pendel Short kommer i fire smukke farvevarianter, Denne model er en del af en større pendelserie fra Antidark og fås også i en anden udgave med skinnesystem.

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Pendler
Materiale: Metal
Artikel nr.: 2-314-02-4
EAN: 5706872037018
Varenr.: 70020469
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Tube Flex pendel, messing, H25 cm
629 kr
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tube Flex Pendant S25 - Tube Flex Pendant S25 GU10 - Brass
859 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ANTIDARK Tube Flex S25, Pendel, messing
876,04 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tube Flex Pendant S25 - Tube Flex Pendant S25 GU10 - Brass koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tube Flex Pendant S25 - Tube Flex Pendant S25 GU10 - Brass koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk559 kr559 krKøb
2LampeGuru.dk559 kr559 krKøb
3Lampemesteren DK589 kr589 krKøb
4Greenline629 kr629 krKøb
5Antidark859 kr859 krKøb
6EL-GROSSISTEN876,04 kr876,04 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tube Flex Pendant S25 - Tube Flex Pendant S25 GU10 - Brass

PriceData har fulgt prisen på Tube Flex Pendant S25 - Tube Flex Pendant S25 GU10 - Brass i 181 dage. Laveste pris i perioden er 503 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 835 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 579 kr.

Den nuværende pris på 559 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Tube Flex Pendant S25 - Tube Flex Pendant S25 GU10 - Brass. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Tube Flex Pendant S25 - Tube Flex Pendant S25 GU10 - Brass de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. apr. 2026559 kr56 kr (11%)
3. mar. 2026503 kr61 kr (11%)
24. feb. 2026564 kr9 kr (2%)
14. feb. 2026573 kr14 kr (3%)
8. feb. 2026559 kr14 kr (2%)
4. feb. 2026573 kr14 kr (3%)
7. jan. 2026559 kr11 kr (2%)
6. jan. 2026548 kr287 kr (34%)
5. jan. 2026835 kr287 kr (52%)
28. dec. 2025548 kr25 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret