Gå til hovedindhold

Trådløst netværkskort TP-Link Archer TX10UB Nano - Bluetooth, 600 Mbit/s

TP-LinkEAN: 8885020624526
Pris fra 153 krtil 239 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 144 kr 16. maj

Sammenlign priser på Trådløst netværkskort TP-Link Archer TX10UB Nano - Bluetooth, 600 Mbit/s og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 153 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Archer TX10UB Nano V1
153 kr
Til butik
TP-Link Archer TX10UB Nano V1 billede

Produktinformation

TP-Link Archer TX10UB Nano V1 - Netværksadapter - USB 2.0 - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Archer TX10UB Nano
EAN: 8885020624526
Varenr.: 1002948848
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Archer Tx10ub Nano Bluetooth 600 Mbit/s
-0%206 kr
Før 206,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tp-link Archer Tx10ub Nano Bluetooth 600 Mbit/s billede

Produktinformation

Nano-USB-stik har en lav profil, lader tilstødende porte være frie Bluetooth 5.3 leverer pålidelig parring, lavere strømforbrug til periferiudstyr Dual-band 2,4/5 GHz WiFi holder forbindelser stabile, reducerer interferens Op til 600 Mbit/s gennemstrømning, ideel til videoopkald og filoverførsler Plug-and-play USB 2.0-forbindelse passer til pc'er med Windows 10 og Windows 11...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Trådløse netværkskort
Artikel nr.: Archer TX10UB Nano
EAN: 8885020624526
Varenr.: 5020084695
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst netværkskort TP-Link Archer TX10UB Nano - Bluetooth, 600 Mbit/s
-4%219 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst netværkskort TP-Link Archer TX10UB Nano - Bluetooth, 600 Mbit/s billede

Produktinformation

Hurtigt trådløst netværk i ultralille USB-formatTP-Link Archer TX10UB Nano giver stabil Wi‑Fi-forbindelse til PC eller laptop i et kompakt USB-stik. Adapteren understøtter dual‑band 2,4/5 GHz med en maksimal overførselshastighed på 600 Mbit/s på 5 GHz og op til 287 Mb/s på 2,4 GHz. Perfekt til hverdagsbrug som streaming, videomøder og online arbejde, når din computer mangler indbygget Wi‑Fi eller skal opgraderes.Moderne standarder og nem tilslutningAdapteren arbejder med Wi‑Fi 6 (IEEE 802.11ax) samt ældre standarder, så du kan forbinde til de fleste netværk. Den sættes direkte i en USB 2.0‑port og er klar til brug med Windows 10 og Windows 11. Indbygget Bluetooth 5.3 gør det desuden muligt at koble til trådløst tilbehør som tastatur, mus og headset.Komponent til: PC/laptopIntern: NejFarve: SortWi‑Fi-bånd: Dual‑band 2,4 – 5 GHzMaks. hastighed (5 GHz): 600 Mbit/sMaks. hastighed (2,4 GHz): 287 Mb/sWi‑Fi-standarder: IEEE 802.11ax/ac/a/b/g/nSikkerhed: WEP, WPA, WPA2, WPA3, WPA-PSK, WPA2-PSKModulation: OFDM, 16‑QAM, DBPSK, 256‑QAM, 64‑QAM, DQPSK, CCK, 1024‑QAMBluetooth: Ja, version 5,3Grænseflade: USB 2,0 (ret stik)Tilslutning: TrådløsUnderstøttede OS: Windows 10, Windows 11Mål (H × B × D): 1,92 × 1,57 × 0,74 cmAdvarsler: Adskil eller modificér ikke enheden; beskyt mod fugt og ekstreme temperaturer...

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Trådløse netværkskort
Vægt: 0.11g
EAN: 8885020624526
Varenr.: 1893368
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Archer TX10UB Nano V1
219 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst netværkskort TP-Link Archer TX10UB Nano - Bluetooth, 600 Mbit/s
-4%239 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst netværkskort TP-Link Archer TX10UB Nano - Bluetooth, 600 Mbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst netværkskort TP-Link Archer TX10UB Nano - Bluetooth, 600 Mbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK153 kr153 krKøb
2Dustin DK206 kr292,25 krKøb
3Boligcenter DK219 kr219 krKøb
4Ultrashop219 kr219 krKøb
5Vivas DK239 kr318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløst netværkskort TP-Link Archer TX10UB Nano - Bluetooth, 600 Mbit/s

PriceData har fulgt prisen på Trådløst netværkskort TP-Link Archer TX10UB Nano - Bluetooth, 600 Mbit/s i 181 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 174 kr.

Den nuværende pris på 153 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Trådløst netværkskort TP-Link Archer TX10UB Nano - Bluetooth, 600 Mbit/s. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Trådløst netværkskort TP-Link Archer TX10UB Nano - Bluetooth, 600 Mbit/s de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026153 kr9 kr (6%)
16. maj 2026144 kr4 kr (3%)
15. maj 2026148 kr1 kr (1%)
14. maj 2026147 kr1 kr (1%)
8. maj 2026148 kr5 kr (3%)
29. apr. 2026153 kr4 kr (3%)
16. apr. 2026149 kr19 kr (11%)
15. apr. 2026168 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026167 kr27 kr (14%)
7. apr. 2026194 kr26 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret