Gå til hovedindhold

TP-Link Archer T4U Plus AC1300 Dual Antennas High-Gain Wireless USB Adapter

TP-LinkNetværkskort og -adaptereEAN: 6935364072636
Pris fra 208 krtil 309 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 101 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 197 kr 7. maj

Sammenlign priser på TP-Link Archer T4U Plus AC1300 Dual Antennas High-Gain Wireless USB Adapter og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 208 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Netværksadapter SuperSpeed USB 3.0 1.3Gbps Trådløs
208 kr
Til butik
TP-Link Netværksadapter SuperSpeed USB 3.0 1.3Gbps Trådløs billede

Produktinformation

TP-Link Archer T4U Plus - Netværksadapter - USB 3.0 - Wi-Fi 5

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ARCHER T4U PLUS
EAN: 6935364072636
Varenr.: 996613730
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer T4U Plus AC1300 Dual Antennas High-Gain Wireless USB Adapter
211 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Netværksadapter SuperSpeed USB 3.0 1.3Gbps Trådløs
279 kr
Til butik
TP-Link Netværksadapter SuperSpeed USB 3.0 1.3Gbps Trådløs billede

Produktinformation

Oplev hurtig og pålidelig trådløs forbindelse med TP-Link Netværksadapter SuperSpeed USB 3.0. Med en dataoverførselshastighed på op til 1.3Gbps får du en stabil forbindelse til dine enheder. Denne adapter er ideel til streaming, gaming og andre båndbredde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 6935364072636
Varenr.: 40598
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst netværkskort TP-Link Archer T4U Plus - USB Wi‑Fi 5, 1300 Mbit/s
-6%289 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst netværkskort TP-Link Archer T4U Plus - USB Wi‑Fi 5, 1300 Mbit/s
-6%309 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer T4U Plus AC1300 Dual Antennas High-Gain Wireless USB Adapter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer T4U Plus AC1300 Dual Antennas High-Gain Wireless USB Adapter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK208 kr208 krKøb
2Proshop DK211 kr250 krKøb
3Ultrashop279 kr279 krKøb
4Boligcenter DK289 kr289 krKøb
5Vivas DK309 kr388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Archer T4U Plus AC1300 Dual Antennas High-Gain Wireless USB Adapter

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Archer T4U Plus AC1300 Dual Antennas High-Gain Wireless USB Adapter i 176 dage. Laveste pris i perioden er 197 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 232 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 207 kr.

Den nuværende pris på 208 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for TP-Link Archer T4U Plus AC1300 Dual Antennas High-Gain Wireless USB Adapter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for TP-Link Archer T4U Plus AC1300 Dual Antennas High-Gain Wireless USB Adapter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026208 kr4 kr (2%)
28. maj 2026204 kr4 kr (2%)
23. maj 2026208 kr4 kr (2%)
18. maj 2026204 kr4 kr (2%)
16. maj 2026208 kr4 kr (2%)
15. maj 2026204 kr4 kr (2%)
13. maj 2026208 kr4 kr (2%)
12. maj 2026204 kr4 kr (2%)
8. maj 2026208 kr11 kr (6%)
7. maj 2026197 kr11 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret